De ploeg van DirectVelo bedankt u voor uw aanwezigheid. Afspraak morgen om de laatste ritten van Aubel-Thimister-La Gleize en van de Ronde van Namen, en de Antwerpse Havenpijl te volgen.
Tot morgen!
Dit rechtstreekse verslag werd u gepresenteerd door onze partners:
- G-Skin, fietskleding
- Van Eyck Store, 4 fietswinkels in Vlaanderen
De reacties en klassement van de wedstrijd zullen binnenkort op DirectVelo beschikbaar zijn.
Top 10 :
1 ADAMS Jens (Vastgoedservice - Golden Palace) 19:07 2 JANSSENS Jimmy (Team 3M) 19:11 3 WOLFE Benjamin (USA National Team) 19:11 4 SWEECK Laurens (Corendon - Kwadro) 19:11 5 VERMEERSCH Gianni (Sunweb - Napoleon Games) 19:23 6 DECLERCQ Benjamin (EFC - Etixx) 19:29 7 PEETERS Rob (Vastgoedservice - Golden Palace) 19:32 8 ADAMS Joeri (Vastgoedservice - Golden Palace) 19:33 9 TOOTH Niels (Prorace CT) 19:33 10 BASSETT Stephen * (USA National Team) 19:39
De gele trui, Jens Adams (Vastgoedservice - Golden Palace) wint : 19'07" !!!
Benjamin Declercq (EFC - Etixx) is vijfde : 19'29".
Beste tijd voor Jimmy Janssens : ook in 19'11".
De witte-trui drager Tom Bosmans heeft de 14,1 kilometer in 20'24" gereden.
Peyskens : 20'22".
5 renners moeten nog aankomen:
PEYSKENS Dimitri (Team 3M)
BOSMANS Tom * (VL Technics - Experza - Abutriek)
JANSSENS Jimmy (Team 3M)
DECLERCQ Benjamin (EFC - Etixx)
ADAMS Jens (Vastgoedservice - Golden Palace)
Huidige Top 10 :
1WOLFE Benjamin (USA National Team)19:11
2SWEECK Laurens (Corendon - Kwadro)19:11
3VERMEERSCH Gianni (Sunweb - Napoleon Games)19:23
4PEETERS Rob (Vastgoedservice - Golden Palace)19:32
5ADAMS Joeri (Vastgoedservice - Golden Palace)19:33
6BASSETT Stephen * (USA National Team)19:39
7VERMEER Tom (Profel - United CT)19:40
8AERTS Toon (Telenet - Fidea)19:42
9VANTHOURENHOUT Michael (Sunweb - Napoleon Games)19:46
10LEYSEN Senne * (Lotto - Soudal)19:47
Laurens Sweeck neemt de tweede tijd: 19'11".
Goede tijd voor Gianni Vermeersch (Sunweb - Napoleon Games): 19'23". Hij is tweede.
Tijd van de winnaar van de tweede rit, Remy Mertz (Color Code - Aquality Protect) : 20'14".
Tom Vermeer neemt de vierde plaats : 19'40".
Ze moeten nog aankomen :
WALSH Edward * (Canada National Team)
GOETHALS Brent * (Verandas Willems - Crabbe - CC Chevigny)
VERMEER Tom (Profel - United CT)
COBBAERT Robby (BCV Works - Soenens)
MERTZ REMY * (Color Code - Aquality Protect)
COOLS Michael (BCV Works - Soenens)
VERMEERSCH Gianni (Sunweb - Napoleon Games)
SWEECK Laurens (Corendon - Kwadro)
LIVYNS Arjen (VL Technics - Experza - Abutriek)
BASSETT Stephen * (USA National Team)
WILLEMS Kenny (Toekomstvrienden - Rock Werchter)
TOOTH Niels (Prorace CT)
PEYSKENS Dimitri (Team 3M)
BOSMANS Tom * (VL Technics - Experza - Abutriek)
JANSSENS Jimmy (Team 3M)
DECLERCQ Benjamin (EFC - Etixx)
ADAMS Jens (Vastgoedservice - Golden Palace)
Ze zijn juist aangekomen:
OTTEMA Rick (Colba - Superano Ham)20:22
DEFREYNE Cedric * (BCV Works - Soenens)20:00
COENEN Dennis (Vastgoedservice - Golden Palace)20:07
BOUTTE Kenzie (Douchy - Thalassa)20:32
DECOSTER Merlijn * (Verandas Willems - Crabbe - CC Chevigny)21:41
ELEN Sander (Profel - United CT)19:58
Huidig klassement:
1WOLFE Benjamin (USA National Team)19:11
2PEETERS Rob (Vastgoedservice - Golden Palace)19:32
3ADAMS Joeri (Vastgoedservice - Golden Palace)19:33
4AERTS Toon (Telenet - Fidea)19:42
5VANTHOURENHOUT Michael (Sunweb - Napoleon Games)19:46
61DE WINTER HUGO * (Color Code - Aquality Protect)21:00
62PALM MARTIN * (Color Code - Aquality Protect)21:00
63AERTS Thijs * (Telenet - Fidea)21:02
64GIAUX Jerome (Prorace CT)21:02
65VAN AKEN Matthias (CT 2020)21:04
66BOUTTE Jordy * (Douchy - Thalassa)21:05
67MUYLLE Jeroen * (Mixed Team 1)21:06
68VAN AMERONGEN Thijs (Telenet - Fidea)21:07
69MERTZ Nicolas (T.Palm - PCW)21:08
70VANSUMERE Ian (T.Palm - PCW)21:15
71DE SY Vincent * (Prorace CT)21:16
72PETIT Tomas * (Team Ottignies - Perwez)21:16
73DONNAY Laurent (Team Ottignies - Perwez)21:24
74YECHEZKEL Aviv (Asfra Racing)21:25
75MAENE Kevin (Douchy - Thalassa)21:25
76RELAES Jacob * (EFC - Etixx)21:28
77ARMSTRONG Thomas * (T.Palm - PCW)21:30
78WILLEMS Robby (Toekomstvrienden - Rock Werchter)21:31
79REYNAERTS Wim * (Team Ottignies - Perwez)21:36
80COOLEN Yves * (Toekomstvrienden - Rock Werchter)21:38
81OPSOMER Arne (Asfra Racing)21:42
82WYNANTS Nick (Profel - United CT)21:44
83FRANKAERT Gregory (Profel - United CT)21:46
84BURTON Jeremy (Douchy - Thalassa)21:48
85SPYSSCHAERT Anthony (Cureghem Sportief)21:52
86VAN BOST Victor * (Verandas Willems - Crabbe - CC Chevigny)21:57
87VANSPEYBROECK Tim (Team 3M)21:57
88ELLIOTT William * (Canada National Team)22:03
89VANDAELE Thijs (Atom 6 - Tops Antiek)22:04
90SESSLER Nicolas (Mixed Team 1)22:05
91SORIANO CELMA Genis (Mixed Team 1)22:11
92VERHEYDEN Robin * (Zannata CT)22:12
93VAN BOVEN Frederik (Wetterse Dakwerken)22:18
94SCHILS Dominic (Zannata CT)22:29
95DAUW Jasper (Douchy - Thalassa)22:33
96VERWEE Pieter (Asfra Racing)22:56
97DELVAUX Guillaume * (T.Palm - PCW)22:56
98VANDENBUSSCHE Tom (Atom 6 - Tops Antiek)23:06
99McCORMICK Hayden (Lotto - Soudal)24:00
100VAN LAER Ward * (Baguet - MIBA Poorten)25:06
Bernard Moerman is de manager vanTeam 3M die met Jimmy Janssens (derde samen met Jens Adams) en Dimitri Peyskens (vijfde op 1") twee belangrijke pions heeft voor het algemeen klassement. Hij sprak vanmorgen met Directvelo.be. "Dat is een mooi en selectief parcours. Er zijn veel hellingen, afdalingen en valse platen. De aanleg van de omloop kan ervoor zorgen dat de renners tussen de kilometer seven en neuf vals kunnen spelen. Ik hoop dat de renners eerlijk zullen koersen. Jimmy Janssens is een van de favorieten voor de dagzege. Zijn tweede plaats op het BK toont aan dat hij een specialist is. Hij is de topfavoriet voor de eindoverwinning. Volgens mij is hij de sterkste in koers."
Joeri Adams (Vastgoedservice - Golden Palace) neemt de derde plaats : 19'33".
Huidige Top 15 :
1WOLFE Benjamin (USA National Team)19:11
2PEETERS Rob (Vastgoedservice - Golden Palace)19:32
3AERTS Toon (Telenet - Fidea)19:42
4VANTHOURENHOUT Michael (Sunweb - Napoleon Games)19:46
23MORIS Sven (Toekomstvrienden - Rock Werchter)20:52
24DELAMEILLEURE Mathias (Mixed Team 1)20:56
25VAN DE MAELE Glenn (Colba - Superano Ham)20:57
26TURELUREN Arne (Mixed Team 1)20:58
27CAVES Aidan * (Canada National Team)21:00
28BOTHUYNE Jorden * (BCV Works - Soenens)21:00
29AERTS Thijs * (Telenet - Fidea)21:02
30GIAUX Jerome (Prorace CT)21:02
31VAN AKEN Matthias (CT 2020)21:04
32MUYLLE Jeroen * (Mixed Team 1)21:06
33DE SY Vincent * (Prorace CT)21:16
34YECHEZKEL Aviv (Asfra Racing)21:25
35MAENE Kevin (Douchy - Thalassa)21:25
36REYNAERTS Wim * (Team Ottignies - Perwez)21:36
37OPSOMER Arne (Asfra Racing)21:42
38WYNANTS Nick (Profel - United CT)21:44
39FRANKAERT Gregory (Profel - United CT)21:46
40SPYSSCHAERT Anthony (Cureghem Sportief)21:52
41VAN BOST Victor * (Verandas Willems - Crabbe - CC Chevigny)21:57
42VANSPEYBROECK Tim (Team 3M)21:57
43ELLIOTT William * (Canada National Team)22:03
44VANDAELE Thijs (Atom 6 - Tops Antiek)22:04
45VERHEYDEN Robin * (Zannata CT)22:12
46SCHILS Dominic (Zannata CT)22:29
47DAUW Jasper (Douchy - Thalassa)22:33
48VERWEE Pieter (Asfra Racing)22:56
49DELVAUX Guillaume * (T.Palm - PCW)22:56
50VANDENBUSSCHE Tom (Atom 6 - Tops Antiek)23:06
Rob Peeters, winnaar van tijdrit van de Ronde van Vlaams-Brabant is aangekomen: 19'32".
Beste tijd voor Bejnamin Wolfe (USA) : 19'11".
Dieter Sweeck (Corendon - Kwadro) neemt de derde plaatst: 19'51".
25 renners zijn aangekomen:
1AERTS Toon (Telenet - Fidea)19:42
2VLASSELAER Maarten (Prorace CT)19:48
3SLEURS Christophe (Team 3M)20:10
4DONDERS Jelle (Colba - Superano Ham)20:14
5DE VOS Gertjan (Team 3M)20:19
6DULT Laurens * (Wetterse Dakwerken)20:34
7VANDEWALLE Matthias * (EFC - Etixx)20:40
8GODDAERT Sander (Wetterse Dakwerken)20:42
9D'HONDT Maarten (Baguet - MIBA Poorten)20:42
10VAN DE MAELE Glenn (Colba - Superano Ham)20:57
11CAVES Aidan * (Canada National Team)21:00
12BOTHUYNE Jorden * (BCV Works - Soenens)21:00
13AERTS Thijs * (Telenet - Fidea)21:02
14GIAUX Jerome (Prorace CT)21:02
15VAN AKEN Matthias (CT 2020)21:04
16DE SY Vincent * (Prorace CT)21:16
17OPSOMER Arne (Asfra Racing)21:42
18WYNANTS Nick (Profel - United CT)21:44
19VAN BOST Victor * (Verandas Willems - Crabbe - CC Chevigny)21:57
20VANSPEYBROECK Tim (Team 3M)21:57
21VERHEYDEN Robin * (Zannata CT)22:12
22DAUW Jasper (Douchy - Thalassa)22:33
23VERWEE Pieter (Asfra Racing)22:56
24DELVAUX Guillaume * (T.Palm - PCW)22:56
25VANDENBUSSCHE Tom (Atom 6 - Tops Antiek)23:06
Beste tijd voor Toon Aerts (Telenet - Fidea): 19'42".
We hebben 6 renners onder de 22 minuten :
1SLEURS Christophe (Team 3M)20:10
2DE VOS Gertjan (Team 3M)20:19
3DULT Laurens * (Wetterse Dakwerken)20:34
4VANDEWALLE Matthias * (EFC - Etixx)20:40
5GODDAERT Sander (Wetterse Dakwerken)20:42
6VAN DE MAELE Glenn (Colba - Superano Ham)20:57
Tweede plaatst voor Gertjan De Vos (Team 3M), leider van het bergklassement, eindigt in 20'19".
Christophe Sleurs (Team 3M), provinciaal kampioen van Limburg, maakt de beste tijd : 20'10" !
Zijn aangekomen :
1DULT Laurens * (Wetterse Dakwerken)20:34
2VAN DE MAELE Glenn (Colba - Superano Ham)20:57
3AERTS Thijs * (Telenet - Fidea)21:02
4OPSOMER Arne (Asfra Racing)21:42
5VAN BOST Victor * (Verandas Willems - Crabbe - CC Chevigny)21:57
6DAUW Jasper (Douchy - Thalassa)22:33
7VERWEE Pieter (Asfra Racing)22:56
8VANDENBUSSCHE Tom (Atom 6 - Tops Antiek)23:06
Laurens Dult (Wetterse Dakwerken) maakt de beste tijd: 20'34".
De tijd van Aerts : 21'02".
Laatste kilometer voor Thijs Aerts...
Vier renners zullen de tijrit niet rijden : Charlie Arimont (Color Code - Aquality Protect), Kevin Cant (Zannata), Daan Soete (Telenet Fidea) en Kevin Pauwels (Sunweb - Napoleon Games).
De leider van de bergklassement, Gertjan De Vos (Team 3M), is vertrokken.
Ze zijn nu al vertrokken :
AERTS Thijs * (Telenet - Fidea)
VERWEE Pieter (Asfra Racing)
DULT Laurens * (Wetterse Dakwerken)
DAUW Jasper (Douchy - Thalassa)
VANDENBUSSCHE Tom (Atom 6 - Tops Antiek)
VAN BOST Victor * (Verandas Willems - Crabbe - CC Chevigny)
Groene trui - puntenklassement: Gianni Vermeersch (Sunweb - Napoleon Games)
Bolletjestrui - bergklassement: Gertjan De Vos (Team 3M)
Witte trui - jongerenklassement=: Tom Bosmans (VL Technics - Abutriek)
Rode trui - rushesklassement: Gregory Franckaert (Profel - United CT)
De ritten:
05/08 - Rit 1: Profondeville-Philippeville (159 km) - Stephen Bassett (USA)
06/08 - Rit 2: Gedinne-Bièvre (155 km) - Remy Mertz (Color Code - Aquality Protect)
07/08 - Rit 3: Florennes-Walcourt (155 km) - Jens Adams (Vastgoedservice - Golden Palace)
08/08 - Rit 4: Gesves-Gesves (14,1 km, ind. tijdrit)
09/08 - Rit 5: Jemeppe-sur-Sambre - Citadelle de Namur (141 km)
Goeiedag en welkom op Directvelo om de derde rit van de Ronde van Namen (2.12) te volgen. Deze etappe is een tijdrit van 14,1 kilometer in Gesves. De eerste renner, Thijs Aerts (Telenet - Fidea), vertrekt om 13u. Gisteren heeft Jens Adams (Vastgoedservice - Golden Palace) de overwinning behaald. Hij is de nieuwe leider in het algemene klassement.
Francis Spruyt is ter plaatse om u de koers te laten meebeleven.
Dit rechtstreekse verslag wordt u gepresenteerd door onze partners:
Fil du direct
De ploeg van DirectVelo bedankt u voor uw aanwezigheid. Afspraak morgen om de laatste ritten van Aubel-Thimister-La Gleize en van de Ronde van Namen, en de Antwerpse Havenpijl te volgen.
Tot morgen!
Dit rechtstreekse verslag werd u gepresenteerd door onze partners:
- G-Skin, fietskleding
- Van Eyck Store, 4 fietswinkels in Vlaanderen
De reacties en klassement van de wedstrijd zullen binnenkort op DirectVelo beschikbaar zijn.
Top 10 :
1 ADAMS Jens (Vastgoedservice - Golden Palace) 19:07
2 JANSSENS Jimmy (Team 3M) 19:11
3 WOLFE Benjamin (USA National Team) 19:11
4 SWEECK Laurens (Corendon - Kwadro) 19:11
5 VERMEERSCH Gianni (Sunweb - Napoleon Games) 19:23
6 DECLERCQ Benjamin (EFC - Etixx) 19:29
7 PEETERS Rob (Vastgoedservice - Golden Palace) 19:32
8 ADAMS Joeri (Vastgoedservice - Golden Palace) 19:33
9 TOOTH Niels (Prorace CT) 19:33
10 BASSETT Stephen * (USA National Team) 19:39
De gele trui, Jens Adams (Vastgoedservice - Golden Palace) wint : 19'07" !!!
Benjamin Declercq (EFC - Etixx) is vijfde : 19'29".
Beste tijd voor Jimmy Janssens : ook in 19'11".
De witte-trui drager Tom Bosmans heeft de 14,1 kilometer in 20'24" gereden.
Peyskens : 20'22".
5 renners moeten nog aankomen:
PEYSKENS Dimitri (Team 3M)
BOSMANS Tom * (VL Technics - Experza - Abutriek)
JANSSENS Jimmy (Team 3M)
DECLERCQ Benjamin (EFC - Etixx)
ADAMS Jens (Vastgoedservice - Golden Palace)
Huidige Top 10 :
1 WOLFE Benjamin (USA National Team) 19:11
2 SWEECK Laurens (Corendon - Kwadro) 19:11
3 VERMEERSCH Gianni (Sunweb - Napoleon Games) 19:23
4 PEETERS Rob (Vastgoedservice - Golden Palace) 19:32
5 ADAMS Joeri (Vastgoedservice - Golden Palace) 19:33
6 BASSETT Stephen * (USA National Team) 19:39
7 VERMEER Tom (Profel - United CT) 19:40
8 AERTS Toon (Telenet - Fidea) 19:42
9 VANTHOURENHOUT Michael (Sunweb - Napoleon Games) 19:46
10 LEYSEN Senne * (Lotto - Soudal) 19:47
Laurens Sweeck neemt de tweede tijd: 19'11".
Goede tijd voor Gianni Vermeersch (Sunweb - Napoleon Games): 19'23". Hij is tweede.
Tijd van de winnaar van de tweede rit, Remy Mertz (Color Code - Aquality Protect) : 20'14".
Tom Vermeer neemt de vierde plaats : 19'40".
Ze moeten nog aankomen :
WALSH Edward * (Canada National Team)
GOETHALS Brent * (Verandas Willems - Crabbe - CC Chevigny)
VERMEER Tom (Profel - United CT)
COBBAERT Robby (BCV Works - Soenens)
MERTZ REMY * (Color Code - Aquality Protect)
COOLS Michael (BCV Works - Soenens)
VERMEERSCH Gianni (Sunweb - Napoleon Games)
SWEECK Laurens (Corendon - Kwadro)
LIVYNS Arjen (VL Technics - Experza - Abutriek)
BASSETT Stephen * (USA National Team)
WILLEMS Kenny (Toekomstvrienden - Rock Werchter)
TOOTH Niels (Prorace CT)
PEYSKENS Dimitri (Team 3M)
BOSMANS Tom * (VL Technics - Experza - Abutriek)
JANSSENS Jimmy (Team 3M)
DECLERCQ Benjamin (EFC - Etixx)
ADAMS Jens (Vastgoedservice - Golden Palace)
Ze zijn juist aangekomen:
OTTEMA Rick (Colba - Superano Ham) 20:22
DEFREYNE Cedric * (BCV Works - Soenens) 20:00
COENEN Dennis (Vastgoedservice - Golden Palace) 20:07
BOUTTE Kenzie (Douchy - Thalassa) 20:32
DECOSTER Merlijn * (Verandas Willems - Crabbe - CC Chevigny) 21:41
ELEN Sander (Profel - United CT) 19:58
Huidig klassement:
1 WOLFE Benjamin (USA National Team) 19:11
2 PEETERS Rob (Vastgoedservice - Golden Palace) 19:32
3 ADAMS Joeri (Vastgoedservice - Golden Palace) 19:33
4 AERTS Toon (Telenet - Fidea) 19:42
5 VANTHOURENHOUT Michael (Sunweb - Napoleon Games) 19:46
6 LEYSEN Senne * (Lotto - Soudal) 19:47
7 VLASSELAER Maarten (Prorace CT) 19:48
8 SWEECK Diether (Corendon - Kwadro) 19:51
9 POWLESS Neilson * (USA National Team) 19:52
10 MEEUSEN Tom (Telenet - Fidea) 19:54
11 PATTYN Jeroen (VL Technics - Experza - Abutriek) 19:55
12 DE GREVE Martijn (Team 3M) 19:56
13 MEHEUS Gill * (EFC - Etixx) 19:57
14 DE VYLDER Lindsay * (EFC - Etixx) 19:59
15 LOY ANTOINE * (Color Code - Aquality Protect) 20:01
16 BECKINS Hans (Wetterse Dakwerken) 20:01
17 VANDYCK Niels (Baguet - MIBA Poorten) 20:02
18 DE CORTE Axel (VL Technics - Experza - Abutriek) 20:02
19 COMMINETTE Jean-Michel (Team Ottignies - Perwez) 20:06
20 VENS Quincy (Colba - Superano Ham) 20:09
21 MERLIER Bram (Baguet - MIBA Poorten) 20:09
22 SLEURS Christophe (Team 3M) 20:10
23 DONDERS Jelle (Colba - Superano Ham) 20:14
24 SIMUNEK Radomir (Corendon - Kwadro) 20:16
25 TAMINIAUX LIONEL * (Color Code - Aquality Protect) 20:18
26 DE VOS Gertjan (Team 3M) 20:19
27 DIEPENDAELE Timmy (Atom 6 - Tops Antiek) 20:23
28 VANDERAERDEN Massimo * (Lotto - Soudal) 20:25
29 DE SY Gert Jan (Prorace CT) 20:27
30 VANKEIRSBILCK Berne * (Atom 6 - Tops Antiek) 20:29
31 VANTHOURENHOUT Dieter (Sunweb - Napoleon Games) 20:31
32 SMULDERS Jonas (Cureghem Sportief) 20:31
33 DULT Laurens * (Wetterse Dakwerken) 20:34
34 ALLEGAERT Piet * (EFC - Etixx) 20:36
35 SENDROS JUVE Libert (Mixed Team 1) 20:36
36 BENNETT Sean * (USA National Team) 20:39
37 PLANCKAERT Edward * (BCV Works - Soenens) 20:39
38 VANDEWALLE Matthias * (EFC - Etixx) 20:40
39 JOGY Joonas (Zannata CT) 20:40
40 HAAG Guillaume (T.Palm - PCW) 20:40
41 VAN RENTERGHEM Boris * (Verandas Willems - Crabbe - CC Chevigny) 20:41
42 GODDAERT Sander (Wetterse Dakwerken) 20:42
43 D'HONDT Maarten (Baguet - MIBA Poorten) 20:42
44 BROECKMANS Glenn (Profel - United CT) 20:42
45 PIETERS Frederik (Cureghem Sportief) 20:45
46 SCHOTTE Lauwrence (Cureghem Sportief) 20:46
47 RUYTERS Brecht (Lotto - Soudal) 20:46
48 SCHUERMANS Jelle * (Vastgoedservice - Golden Palace) 20:48
49 SMEYERS Floris (Profel - United CT) 20:48
50 VAN BROEKHOVEN Bram * (VL Technics - Experza - Abutriek) 20:48
51 HERMANS Steff * (Lotto - Soudal) 20:49
52 MORIS Sven (Toekomstvrienden - Rock Werchter) 20:52
53 VOSS Arnaud (Team Ottignies - Perwez) 20:53
54 VANHOUTTEGHEM Cedric (Atom 6 - Tops Antiek) 20:55
55 VAN COMPERNOLLE Kenneth (Colba - Superano Ham) 20:55
56 DELAMEILLEURE Mathias (Mixed Team 1) 20:56
57 VAN DE MAELE Glenn (Colba - Superano Ham) 20:57
58 TURELUREN Arne (Mixed Team 1) 20:58
59 CAVES Aidan * (Canada National Team) 21:00
60 BOTHUYNE Jorden * (BCV Works - Soenens) 21:00
61 DE WINTER HUGO * (Color Code - Aquality Protect) 21:00
62 PALM MARTIN * (Color Code - Aquality Protect) 21:00
63 AERTS Thijs * (Telenet - Fidea) 21:02
64 GIAUX Jerome (Prorace CT) 21:02
65 VAN AKEN Matthias (CT 2020) 21:04
66 BOUTTE Jordy * (Douchy - Thalassa) 21:05
67 MUYLLE Jeroen * (Mixed Team 1) 21:06
68 VAN AMERONGEN Thijs (Telenet - Fidea) 21:07
69 MERTZ Nicolas (T.Palm - PCW) 21:08
70 VANSUMERE Ian (T.Palm - PCW) 21:15
71 DE SY Vincent * (Prorace CT) 21:16
72 PETIT Tomas * (Team Ottignies - Perwez) 21:16
73 DONNAY Laurent (Team Ottignies - Perwez) 21:24
74 YECHEZKEL Aviv (Asfra Racing) 21:25
75 MAENE Kevin (Douchy - Thalassa) 21:25
76 RELAES Jacob * (EFC - Etixx) 21:28
77 ARMSTRONG Thomas * (T.Palm - PCW) 21:30
78 WILLEMS Robby (Toekomstvrienden - Rock Werchter) 21:31
79 REYNAERTS Wim * (Team Ottignies - Perwez) 21:36
80 COOLEN Yves * (Toekomstvrienden - Rock Werchter) 21:38
81 OPSOMER Arne (Asfra Racing) 21:42
82 WYNANTS Nick (Profel - United CT) 21:44
83 FRANKAERT Gregory (Profel - United CT) 21:46
84 BURTON Jeremy (Douchy - Thalassa) 21:48
85 SPYSSCHAERT Anthony (Cureghem Sportief) 21:52
86 VAN BOST Victor * (Verandas Willems - Crabbe - CC Chevigny) 21:57
87 VANSPEYBROECK Tim (Team 3M) 21:57
88 ELLIOTT William * (Canada National Team) 22:03
89 VANDAELE Thijs (Atom 6 - Tops Antiek) 22:04
90 SESSLER Nicolas (Mixed Team 1) 22:05
91 SORIANO CELMA Genis (Mixed Team 1) 22:11
92 VERHEYDEN Robin * (Zannata CT) 22:12
93 VAN BOVEN Frederik (Wetterse Dakwerken) 22:18
94 SCHILS Dominic (Zannata CT) 22:29
95 DAUW Jasper (Douchy - Thalassa) 22:33
96 VERWEE Pieter (Asfra Racing) 22:56
97 DELVAUX Guillaume * (T.Palm - PCW) 22:56
98 VANDENBUSSCHE Tom (Atom 6 - Tops Antiek) 23:06
99 McCORMICK Hayden (Lotto - Soudal) 24:00
100 VAN LAER Ward * (Baguet - MIBA Poorten) 25:06
Bernard Moerman is de manager van Team 3M die met Jimmy Janssens (derde samen met Jens Adams) en Dimitri Peyskens (vijfde op 1") twee belangrijke pions heeft voor het algemeen klassement. Hij sprak vanmorgen met Directvelo.be. "Dat is een mooi en selectief parcours. Er zijn veel hellingen, afdalingen en valse platen. De aanleg van de omloop kan ervoor zorgen dat de renners tussen de kilometer seven en neuf vals kunnen spelen. Ik hoop dat de renners eerlijk zullen koersen. Jimmy Janssens is een van de favorieten voor de dagzege. Zijn tweede plaats op het BK toont aan dat hij een specialist is. Hij is de topfavoriet voor de eindoverwinning. Volgens mij is hij de sterkste in koers."
Joeri Adams (Vastgoedservice - Golden Palace) neemt de derde plaats : 19'33".
Huidige Top 15 :
1 WOLFE Benjamin (USA National Team) 19:11
2 PEETERS Rob (Vastgoedservice - Golden Palace) 19:32
3 AERTS Toon (Telenet - Fidea) 19:42
4 VANTHOURENHOUT Michael (Sunweb - Napoleon Games) 19:46
5 LEYSEN Senne * (Lotto - Soudal) 19:47
6 VLASSELAER Maarten (Prorace CT) 19:48
7 SWEECK Diether (Corendon - Kwadro) 19:51
8 POWLESS Neilson * (USA National Team) 19:52
9 MEEUSEN Tom (Telenet - Fidea) 19:54
10 PATTYN Jeroen (VL Technics - Experza - Abutriek) 19:55
11 DE GREVE Martijn (Team 3M) 19:56
12 MEHEUS Gill * (EFC - Etixx) 19:57
13 DE VYLDER Lindsay * (EFC - Etixx) 19:59
14 LOY ANTOINE * (Color Code - Aquality Protect) 20:01
15 BECKINS Hans (Wetterse Dakwerken) 20:01
Michael Vanthourenhout (Sunweb - Napoleon Games) komt aan: 20'31".
Senne Leysen (Lotto-Soudal U23) neemt de vierde tijd : 19:47".
Voorlopige top 15:
1 WOLFE Benjamin (USA National Team) 19:11
2 PEETERS Rob (Vastgoedservice - Golden Palace) 19:32
3 AERTS Toon (Telenet - Fidea) 19:42
4 VLASSELAER Maarten (Prorace CT) 19:48
5 SWEECK Diether (Corendon - Kwadro) 19:51
6 POWLESS Neilson * (USA National Team) 19:52
7 MEEUSEN Tom (Telenet - Fidea) 19:54
8 PATTYN Jeroen (VL Technics - Experza - Abutriek) 19:55
9 DE GREVE Martijn (Team 3M) 19:56
10 MEHEUS Gill * (EFC - Etixx) 19:57
11 LOY ANTOINE * (Color Code - Aquality Protect) 20:01
12 BECKINS Hans (Wetterse Dakwerken) 20:01
13 VANDYCK Niels (Baguet - MIBA Poorten) 20:02
14 DE CORTE Axel (VL Technics - Experza - Abutriek) 20:02
15 VENS Quincy (Colba - Superano Ham) 20:09
De voorlopige leider Benjamin Wolfe was negende van de Amerikaanse kampioenschap tijdrit voor beloften, door Daniel Eaton (Axeon CT) gewonnen.
Mooie tijden voor Axel De Corte (VL Technics - Experza - Abutriek) en Antoine Loy (Color Code - Aquality Protect) : 20'02 en 20'01".
Die renners zijn reeds aangekomen :
DE GREVE Martijn (Team 3M) 19:56
PETIT Tomas * (Team Ottignies - Perwez) 21:16
BENNETT Sean * (USA National Team) 20:39
VAN AMERONGEN Thijs (Telenet - Fidea) 21:07
POWLESS Neilson * (USA National Team) 19:52
MERTZ Nicolas (T.Palm - PCW) 21:08
HAAG Guillaume (T.Palm - PCW) 20:40
50 renners zijn aangekomen:
1 WOLFE Benjamin (USA National Team) 19:11
2 PEETERS Rob (Vastgoedservice - Golden Palace) 19:32
3 AERTS Toon (Telenet - Fidea) 19:42
4 VLASSELAER Maarten (Prorace CT) 19:48
5 SWEECK Diether (Corendon - Kwadro) 19:51
6 MEHEUS Gill * (EFC - Etixx) 19:57
7 VANDYCK Niels (Baguet - MIBA Poorten) 20:02
8 VENS Quincy (Colba - Superano Ham) 20:09
9 SLEURS Christophe (Team 3M) 20:10
10 DONDERS Jelle (Colba - Superano Ham) 20:14
11 DE VOS Gertjan (Team 3M) 20:19
12 DIEPENDAELE Timmy (Atom 6 - Tops Antiek) 20:23
13 VANDERAERDEN Massimo * (Lotto - Soudal) 20:25
14 VANKEIRSBILCK Berne * (Atom 6 - Tops Antiek) 20:29
15 DULT Laurens * (Wetterse Dakwerken) 20:34
16 ALLEGAERT Piet * (EFC - Etixx) 20:36
17 SENDROS JUVE Libert (Mixed Team 1) 20:36
18 VANDEWALLE Matthias * (EFC - Etixx) 20:40
19 JOGY Joonas (Zannata CT) 20:40
20 GODDAERT Sander (Wetterse Dakwerken) 20:42
21 D'HONDT Maarten (Baguet - MIBA Poorten) 20:42
22 SCHOTTE Lauwrence (Cureghem Sportief) 20:46
23 MORIS Sven (Toekomstvrienden - Rock Werchter) 20:52
24 DELAMEILLEURE Mathias (Mixed Team 1) 20:56
25 VAN DE MAELE Glenn (Colba - Superano Ham) 20:57
26 TURELUREN Arne (Mixed Team 1) 20:58
27 CAVES Aidan * (Canada National Team) 21:00
28 BOTHUYNE Jorden * (BCV Works - Soenens) 21:00
29 AERTS Thijs * (Telenet - Fidea) 21:02
30 GIAUX Jerome (Prorace CT) 21:02
31 VAN AKEN Matthias (CT 2020) 21:04
32 MUYLLE Jeroen * (Mixed Team 1) 21:06
33 DE SY Vincent * (Prorace CT) 21:16
34 YECHEZKEL Aviv (Asfra Racing) 21:25
35 MAENE Kevin (Douchy - Thalassa) 21:25
36 REYNAERTS Wim * (Team Ottignies - Perwez) 21:36
37 OPSOMER Arne (Asfra Racing) 21:42
38 WYNANTS Nick (Profel - United CT) 21:44
39 FRANKAERT Gregory (Profel - United CT) 21:46
40 SPYSSCHAERT Anthony (Cureghem Sportief) 21:52
41 VAN BOST Victor * (Verandas Willems - Crabbe - CC Chevigny) 21:57
42 VANSPEYBROECK Tim (Team 3M) 21:57
43 ELLIOTT William * (Canada National Team) 22:03
44 VANDAELE Thijs (Atom 6 - Tops Antiek) 22:04
45 VERHEYDEN Robin * (Zannata CT) 22:12
46 SCHILS Dominic (Zannata CT) 22:29
47 DAUW Jasper (Douchy - Thalassa) 22:33
48 VERWEE Pieter (Asfra Racing) 22:56
49 DELVAUX Guillaume * (T.Palm - PCW) 22:56
50 VANDENBUSSCHE Tom (Atom 6 - Tops Antiek) 23:06
Rob Peeters, winnaar van tijdrit van de Ronde van Vlaams-Brabant is aangekomen: 19'32".
Beste tijd voor Bejnamin Wolfe (USA) : 19'11".
Dieter Sweeck (Corendon - Kwadro) neemt de derde plaatst: 19'51".
25 renners zijn aangekomen:
1 AERTS Toon (Telenet - Fidea) 19:42
2 VLASSELAER Maarten (Prorace CT) 19:48
3 SLEURS Christophe (Team 3M) 20:10
4 DONDERS Jelle (Colba - Superano Ham) 20:14
5 DE VOS Gertjan (Team 3M) 20:19
6 DULT Laurens * (Wetterse Dakwerken) 20:34
7 VANDEWALLE Matthias * (EFC - Etixx) 20:40
8 GODDAERT Sander (Wetterse Dakwerken) 20:42
9 D'HONDT Maarten (Baguet - MIBA Poorten) 20:42
10 VAN DE MAELE Glenn (Colba - Superano Ham) 20:57
11 CAVES Aidan * (Canada National Team) 21:00
12 BOTHUYNE Jorden * (BCV Works - Soenens) 21:00
13 AERTS Thijs * (Telenet - Fidea) 21:02
14 GIAUX Jerome (Prorace CT) 21:02
15 VAN AKEN Matthias (CT 2020) 21:04
16 DE SY Vincent * (Prorace CT) 21:16
17 OPSOMER Arne (Asfra Racing) 21:42
18 WYNANTS Nick (Profel - United CT) 21:44
19 VAN BOST Victor * (Verandas Willems - Crabbe - CC Chevigny) 21:57
20 VANSPEYBROECK Tim (Team 3M) 21:57
21 VERHEYDEN Robin * (Zannata CT) 22:12
22 DAUW Jasper (Douchy - Thalassa) 22:33
23 VERWEE Pieter (Asfra Racing) 22:56
24 DELVAUX Guillaume * (T.Palm - PCW) 22:56
25 VANDENBUSSCHE Tom (Atom 6 - Tops Antiek) 23:06
Beste tijd voor Toon Aerts (Telenet - Fidea): 19'42".
We hebben 6 renners onder de 22 minuten :
1 SLEURS Christophe (Team 3M) 20:10
2 DE VOS Gertjan (Team 3M) 20:19
3 DULT Laurens * (Wetterse Dakwerken) 20:34
4 VANDEWALLE Matthias * (EFC - Etixx) 20:40
5 GODDAERT Sander (Wetterse Dakwerken) 20:42
6 VAN DE MAELE Glenn (Colba - Superano Ham) 20:57
Tweede plaatst voor Gertjan De Vos (Team 3M), leider van het bergklassement, eindigt in 20'19".
Christophe Sleurs (Team 3M), provinciaal kampioen van Limburg, maakt de beste tijd : 20'10" !
Zijn aangekomen :
1 DULT Laurens * (Wetterse Dakwerken) 20:34
2 VAN DE MAELE Glenn (Colba - Superano Ham) 20:57
3 AERTS Thijs * (Telenet - Fidea) 21:02
4 OPSOMER Arne (Asfra Racing) 21:42
5 VAN BOST Victor * (Verandas Willems - Crabbe - CC Chevigny) 21:57
6 DAUW Jasper (Douchy - Thalassa) 22:33
7 VERWEE Pieter (Asfra Racing) 22:56
8 VANDENBUSSCHE Tom (Atom 6 - Tops Antiek) 23:06
Laurens Dult (Wetterse Dakwerken) maakt de beste tijd: 20'34".
De tijd van Aerts : 21'02".
Laatste kilometer voor Thijs Aerts...
Vier renners zullen de tijrit niet rijden : Charlie Arimont (Color Code - Aquality Protect), Kevin Cant (Zannata), Daan Soete (Telenet Fidea) en Kevin Pauwels (Sunweb - Napoleon Games).
De leider van de bergklassement, Gertjan De Vos (Team 3M), is vertrokken.
Ze zijn nu al vertrokken :
AERTS Thijs * (Telenet - Fidea)
VERWEE Pieter (Asfra Racing)
DULT Laurens * (Wetterse Dakwerken)
DAUW Jasper (Douchy - Thalassa)
VANDENBUSSCHE Tom (Atom 6 - Tops Antiek)
VAN BOST Victor * (Verandas Willems - Crabbe - CC Chevigny)
VAN DE MAELE Glenn (Colba - Superano Ham)
.OPSOMER Arne (Asfra Racing)
CANT Kevin (Corendon - Kwadro)
VERHEYDEN Robin * (Zannata CT)
ARIMONT CHARLIE * (Color Code - Aquality Protect)
Thijs Aerts (Telenet-Fidea) is zonet vertrokken.
De truien :
Gele trui - algemeen klassement: Jens Adams (Vaastgoedservice - Golden Palace)
Groene trui - puntenklassement: Gianni Vermeersch (Sunweb - Napoleon Games)
Bolletjestrui - bergklassement: Gertjan De Vos (Team 3M)
Witte trui - jongerenklassement=: Tom Bosmans (VL Technics - Abutriek)
Rode trui - rushesklassement: Gregory Franckaert (Profel - United CT)
De ritten:
05/08 - Rit 1: Profondeville-Philippeville (159 km) - Stephen Bassett (USA)
06/08 - Rit 2: Gedinne-Bièvre (155 km) - Remy Mertz (Color Code - Aquality Protect)
07/08 - Rit 3: Florennes-Walcourt (155 km) - Jens Adams (Vastgoedservice - Golden Palace)
08/08 - Rit 4: Gesves-Gesves (14,1 km, ind. tijdrit)
09/08 - Rit 5: Jemeppe-sur-Sambre - Citadelle de Namur (141 km)
Goeiedag en welkom op Directvelo om de derde rit van de Ronde van Namen (2.12) te volgen. Deze etappe is een tijdrit van 14,1 kilometer in Gesves. De eerste renner, Thijs Aerts (Telenet - Fidea), vertrekt om 13u. Gisteren heeft Jens Adams (Vastgoedservice - Golden Palace) de overwinning behaald. Hij is de nieuwe leider in het algemene klassement.
Francis Spruyt is ter plaatse om u de koers te laten meebeleven.
Dit rechtstreekse verslag wordt u gepresenteerd door onze partners:
- G-Skin, fietskleding
- Van Eyck Sport, vier fietswinkels in Vlaanderen