De ploeg van DirectVélo bedankt u voor uw aanwezigheid. Afspraak morgen om de vierde rit in de Ronde van Vlaams-Brabant en de eerste rit in de Ronde van Wallonië te volgen.
Dit rechtstreekse verslag werd u gepresenteerd door onze partners:
- G-Skin, fietskleding
- Vaneyck Store, 4 fietswinkels in Vlaanderen
De resultaten en de reacties zullen binnenkort beschikbaar op Directvelo.
De leiderstruien
Gele trui (Algemeen klassement): Ruben Pols (Lotto-Soudal U23)
Groene trui (Puntenklassement): Sven Vanthourenhout (Regio Team Crelan)
Witte trui (Jongerenklassement): Ruben Pols (Lotto-Soudal U23)
Jordi Warlop (EFC-Etixx) zet de tweede beste tijd neer: 11:41: 785. Hij was al tweede van het provinciaal kampioenschap van West-Vlaanderen voor Juniores.
16e tijd voor DE BOECK Vincent COLBA - SUPERANO HAM BEL 12:08: 488
14de voorlopige tijd voor VANDERMAST Kevin V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB BEL 12:06:762
Aan de aankomst, Jonas Cornelis (Zannata Cycling Team) 12:06:531
MERTENS Joran KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM BEL 12:22:727
VERSCHUEREN Robin WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN BEL 12:25:359
PHILIPS Jonas WSC HAND IN HAND BAAL BEL 12:32:211
TIMMERMANS Tom VAN EYCK SPORT BEL 12:33:656
VAN BEYLEN Jens ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN BEL 12:40:449
DECOSTER Gert-jan V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB BEL 12:41:297
VAN LIJSEBETH Nils WK NOORD-WEST-BRABANT BEL 12:47:664
DE TROYER Kenneth ILLI-BIKES CYCLING TEAM BEL 12:59:520
HAUBRUGE Robin ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES BEL 12:59:900
RENTMEESTERS Benjamin WK NOORD-WEST-BRABANT BEL 13:03:297
Top 5
BRIESEN Brent PRORACE CYCLING TEAM BEL 11:44:781
DE KEERSMAEKER Alexander V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB BEL 11:54:492
VERSCHUEREN Robin WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN BEL 12:25:359
DECOSTER Gert-jan V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB BEL 12:41:297
DE TROYER Kenneth ILLI-BIKES CYCLING TEAM BEL 12:59:520
Alexander De Keersmaeker gaat als eerste onder de 12 minuten: 11:54:492
Zijn tijd wordt meteen verbeterd door Robin Verschueren (Wielerclub De Sprinters Malderen): 12:25:359
Eerste renner aan de finish: Gert-Jan Decoster (Royal Antwerp Bicycle Club): 12:41:297
Kevin Claeys (Colba-Superano Ham), winnaar van de Kustpijl en de Ronde van Limburg, is daarnet vertrokken.
Foto van Gert-Jan Decoster (Royal Antwerp Bicycle Club)
Nu ook onderweg: Alexander De Keersmaeker (V.Z.W Royal Antwerp Bicycle Club), Brent Briesen (Prorace Cycling Team), Joran Mertens (W.C De Rupelspurters Boom) en Robin Haubruge (Royal Vélo-Club Ottignies).
Robin Verschueren (Wielerclub De Sprinters Malderen) is daarnet vetrokken, net als Kenneth De Troyer (Illi-Bikes Cycling Team).
De eerste renner, Gert-Jan Decoster (Royal Antwerp Bicycle Club) is vertrokken. Hij had gisteren nog aangevallen.
Plan van het parcours
155 renners zullen aan de tijdrit deelnemen. Klik hier om de startorde te kennen.
Goeiedag en welkom op Directvelo om de derde rit van de Ronde van Vlaams-Brabant te volgen. Vandaag de tijdrit in Gooik over 9,4 kilometer, waarschijnlijk bepalend voor het eindklassement. Tom Bosmans is momenteel de leider van het algemeen klassement.
Vorig jaar won Dimitri Claeys (VL-Technics-Abutriek) deze wedstrijd.
James Odvart is ter plaatse om u de koers te laten meebeleven.
Dit rechtstreekse verslag wordt u gepresenteerd door onze partners:
Fil du direct
De ploeg van DirectVélo bedankt u voor uw aanwezigheid. Afspraak morgen om de vierde rit in de Ronde van Vlaams-Brabant en de eerste rit in de Ronde van Wallonië te volgen.
Dit rechtstreekse verslag werd u gepresenteerd door onze partners:
- G-Skin, fietskleding
- Vaneyck Store, 4 fietswinkels in Vlaanderen
De resultaten en de reacties zullen binnenkort beschikbaar op Directvelo.
De leiderstruien
Gele trui (Algemeen klassement): Ruben Pols (Lotto-Soudal U23)
Groene trui (Puntenklassement): Sven Vanthourenhout (Regio Team Crelan)
Witte trui (Jongerenklassement): Ruben Pols (Lotto-Soudal U23)
Oranje trui (Bergklassement): Quinten Hermans (Telenet-Fidea)
Grijze trui (Beste Vlaams-Brabander): Sven Nys (Regio Team Crelan)
Blauwe trui (tussenspurtklassement): Jelle Donders (Colba-Superano Ham)
Rob Peeters (Vastgoedservice-Golden Palace) wint de derde rit in de Ronde van Vlaams-Brabant (2.12)!!
Tom Bosmans (VL Technics-Experza-Abutriek) wordt ook geklopt: 11:39:441.
Dat zal niet voor Jelle Cant (Roch Werther-Toekomstvrienden) zijn: 11:47:715
Uitstekende tijden voor
POLS Ruben LOTTO SOUDAL BEL 11:11:375
NYS Sven REGIO TEAM CRELAN BEL 11:12:719
Aankomst van de vijfde en zesde in het algemeen klassement
STEVENS Timothy VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE C BEL 11:37:246
VANTHOURENHOUT Sven REGIO TEAM CRELAN BEL 11:54:773
Aankomst van STEVENS Timothy VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE C BEL 11:37:246
Derde beste tijd voor Tim Merlier (Vastgoedservice-Golden Palace) in 11:07:953!
Julien Taramarcaz (Corendro-Kwadro) heeft de vierde beste tijd neergezet in 11:10!
Aankomst van de 9de en 10de in het algemeen klassement
DONNAY Laurent ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES BEL 12:05:746
DONDERS Jelle COLBA - SUPERANO HAM BEL 11:32:801
Top 145:
PEETERS Rob VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE C BEL 11:05:172
RYAN Marc WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM NZL 11:05:398
DE GENDT Aime EFC-ETIXX BEL 11:08:410
FRISON Frederik LOTTO SOUDAL BEL 11:13:762
HERMANS Quinten TELENET - FIDEA CYCLING TEAM BEL 11:14:097
SWEECK Laurens CORENDON-KWADRO BEL 11:15:621
VLASSELAER Maarten PRORACE CYCLING TEAM BEL 11:16:168
AERTS Toon TELENET - FIDEA CYCLING TEAM BEL 11:17:176
MEEUSEN Tom TELENET - FIDEA CYCLING TEAM BEL 11:17:379
LEYSEN Senne LOTTO SOUDAL BEL 11:19:235
COMMEYNE Davy SMARTPHOTO CYCLING TEAM BEL 11:20:762
VAN DER HAEGHEN Ruben BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CY BEL 11:22:543
MOONS Steven BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CY BEL 11:23:754
VANDEWALLE Matthias EFC-ETIXX BEL 11:26:238
SWEECK Diether CORENDON-KWADRO BEL 11:26:625
SEYE Guillaume VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T. 11:26:629
TEASDALE Joshua PRORACE CYCLING TEAM GBR 11:26:879
COMMINETTE Jean-Michel ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES BEL 11:26:891
DE BONDT Dries REGIONAAL TEAM THIELEMANS BEL 11:28:691
LOGIER Jan VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T. BEL 11:29:836
PYFFEROEN Miel EFC-ETIXX BEL 11:30:617
TOOTH Niels PRORACE CYCLING TEAM BEL 11:31:426
WUBBEN Niels TELENET - FIDEA CYCLING TEAM NED 11:31:438
DE PAUW Stijn WSC HAND IN HAND BAAL BEL 11:34:354
JOSEPH Thomas SUNWEB - NAPOLEON GAMES CYCLING T BEL 11:34:650
ALLEGAERT Piet EFC-ETIXX BEL 11:35:582
GOOLAERTS Michael LOTTO SOUDAL BEL 11:36:191
HENDERICKX Maarten TWC HET SNELLE WIEL NED 11:36:275
HAVERALS Lars WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM BEL 11:36:422
MYNGHEER Daan REGIONAAL TEAM THIELEMANS BEL 11:36:879
LINTEN Tom ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN BEL 11:37:352
MANNAERTS Jelle COLBA - SUPERANO HAM BEL 11:37:805
VAN DER SCHELDEN Jasper BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CY BEL 11:38:195
GODDAERT Sander WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM BEL 11:38:797
HELMINEN Matti ZANNATA CYCLING TEAM FIN 11:38:965
SIMUNEK Radomir CORENDON-KWADRO CZE 11:39:086
FRIJTERS Ferdi TWC HET SNELLE WIEL NED 11:39:555
VAN GUYSE Jarno XELTEXTIEL-VDB STEENHOUWERIJ CYCLI BEL 11:41:148
WOUTERS Enzo LOTTO SOUDAL 11:41:203
WARLOP Jordi EFC-ETIXX BEL 11:41:785
HERREMANS Jamie PROFEL - UNITED C.T. BEL 11:41:875
SMULDERS Jonas ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW BEL 11:42:676
AERTS Thijs TELENET - FIDEA CYCLING TEAM BEL 11:44:379
BRIESEN Brent PRORACE CYCLING TEAM BEL 11:44:781
VAN DINGENEN Jordi VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE C BEL 11:45:332
WOUTERS Rutger PROFEL - UNITED C.T. BEL 11:45:953
DEPREZ Tuur VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T. BEL 11:47:324
VAN TICHELT Yorben SUNWEB - NAPOLEON GAMES CYCLING T 11:47:363
GEERINCKX Ruben BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CY 11:47:398
ESSELAAR Remco TWC HET SNELLE WIEL NED 11:47:438
DULT Jasper KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM BEL 11:47:563
MERTENS Robin PRORACE CYCLING TEAM BEL 11:47:672
DELMOTTE Dennis EFC-ETIXX BEL 11:48:344
WOMERSLEY Jake ILLI-BIKES CYCLING TEAM GBR 11:49:527
BROES Michiel PROFEL - UNITED C.T. BEL 11:50:102
PIETERS Roy ILLI-BIKES CYCLING TEAM NED 19890612 11:52:564
DIELEMAN Michiel SMARTPHOTO CYCLING TEAM BEL 11:52:703
AERNOUTS Jim TELENET - FIDEA CYCLING TEAM BEL 11:52:891
MOENS Jens BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CY BEL 11:53:438
DEBRUYNE Glenn PROFEL - UNITED C.T. BEL 11:54:008
DE MEYERE Jens WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM BEL 11:54:031
HOFMANS Laurence K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. BEL 11:54:047
VAN HECKE Elias SUNWEB - NAPOLEON GAMES CYCLING T BEL 11:54:254
DE KEERSMAEKER Alexander V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB BEL 11:54:492
BAEYENS Tommy VAN EYCK SPORT BEL 11:54:719
PEETERS Yannick VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE C BEL 11:54:891
VERHAEGEN Tom PROFEL - UNITED C.T. BEL 11:55:582
PAASSCHENS Mathijs ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW BEL 11:56:488
ROELANDTS Rutger TEAM VAN DER VURST - HIKO BEL 11:56:496
DE CLERCQ Angelo SUNWEB - NAPOLEON GAMES CYCLING T 11:56:605
VAN DEN BOSSCHE Angelo SUNWEB - NAPOLEON GAMES CYCLING T BEL 11:56:973
VAN RENTERGHEM Bram CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIE BEL 11:57:410
GODERIS Jelle ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES BEL 11:58:555
OERLEMANS Pieter KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM BEL 11:56:636
MICHIELS Marnix WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN BEL 11:58:633
REYNAERTS Wim ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES BEL 11:59:863
VAN HECKE Stijn XELTEXTIEL-VDB STEENHOUWERIJ CYCLI BEL 12:00:086
VAN HOOF Nick K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. BEL 12:00:566
SCHUERMANS Jelle VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE C BEL 12:00:977
SWINNEN Stef V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB 12:01:281
JOGI Joonas ZANNATA CYCLING TEAM EST 12:01:875
VAN ROY Simon WSC HAND IN HAND BAAL BEL 12:02:652
CLAEYS Timothy CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIE 12:02:680
PARDON Ward REGIONAAL TEAM THIELEMANS BEL 12:02:719
CANT Kevin CORENDON-KWADRO BEL 12:03:172
MORIS Sven ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN 12:03:819
VANTHOURENHOUT Dieter SUNWEB - NAPOLEON GAMES CYCLING T BEL 12:04:559
WIELFAERT Kristof ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW BEL 12:04:805
WILLEMS Kenny ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN BEL 12:05:559
SIMON Kenn VAN EYCK SPORT 12:06:125
GREMELPONT Axel TEAM VAN DER VURST - HIKO BEL 12:06:188
VAN ECHELPOEL Michiel V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB BEL 12:06:445
CORNELIS Jonas ZANNATA CYCLING TEAM BEL 12:06:531
VANDERMAST Kevin V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB BEL 12:06:762
WILLEMS Robby ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN BEL 12:06:891
HEYMANS Jonas ZANNATA CYCLING TEAM BEL 12:07:285
LEHAEN Dries PROFEL - UNITED C.T. BEL 12:07:695
DHOLLANDER Kristof ARROW CYCLING TEAM BEL 12:07:734
DENYS Geoffrey VAN EYCK SPORT BEL 12:07:766
CRABBÉ Arno KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM BEL 12:08: 125
DE BOECK Vincent COLBA - SUPERANO HAM BEL 12:08: 488
ONGHENA Matthias BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CY BEL 12:09:285
VERMEULEN Stef K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. 12:10:488
CLAEYS Kevin COLBA - SUPERANO HAM BEL 12:11:602
CUMPS Ruben ZANNATA CYCLING TEAM BEL 12:11:961
VAN HERCK Glen REGIO TEAM CRELAN BEL 12:12:484
TEMMERMAN Jasper WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM BEL 12:14:305
DE DECKER Alfdan TEAM VAN DER VURST - HIKO BEL 12:15:353
LA ROSE Grégory ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES BEL 12:16:749
VAN DEN PLAS Jelle TEAM VAN DER VURST - HIKO BEL 12:16:949
GLORIEUX Steven VAN EYCK SPORT BEL 12:17:008
PARIDAENS Jasper XELTEXTIEL-VDB STEENHOUWERIJ CYCLI 12:17:258
WILLEMS Thimo CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIE BEL 12:17:328
VAN DYCK Wesley XELTEXTIEL-VDB STEENHOUWERIJ CYCLI BEL 12:17:500
VANDEWIELE Frederik TEAM VAN DER VURST - HIKO BEL 12:17:512
DE SCHEEMAEKER Davy SMARTPHOTO CYCLING TEAM BEL 12:21:809
VAN DER MEER Nick COLBA - SUPERANO HAM NED 12:21:941
HUYGEN Tijs K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. BEL 12:22:486
MERTENS Joran KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM BEL 12:22:727
RINGOOT Gilles ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW BEL 12:23:922
VERSCHUEREN Robin WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN BEL 12:25:359
DE CORTE Axel VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T. BEL 12:26:512
CELI Abe TWC HET SNELLE WIEL NED 12:27:520
OMIRZAKOV Dias TRACK TEAM ASTANA KAZ 12:28:969
VERTONGHEN Maxim WK NOORD-WEST-BRABANT BEL 12:30:520
VAN UFFEL Willem REGIO TEAM CRELAN BEL 12:31:273
PHILIPS Jonas WSC HAND IN HAND BAAL BEL 12:32:211
VAN GILS Arne TWC HET SNELLE WIEL NED 12:32:863
VANDERHEYDEN Jens WSC HAND IN HAND BAAL 12:33:382
TIMMERMANS Tom VAN EYCK SPORT BEL 12:33:656
GOEDEFROY Jago WK NOORD-WEST-BRABANT BEL 19931022 12:36:266
VAN BEYLEN Jens ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN BEL 12:40:449
DECOSTER Gert-jan V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB BEL 12:41:297
MAZZONE Leon ILLI-BIKES CYCLING TEAM GBR 12:42:277
VERHOEVEN Kenneth WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN BEL 12:43:625
VAN LIJSEBETH Nils WK NOORD-WEST-BRABANT BEL 12:47:664
STAS Brecht ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW BEL 12:49:426
VAN ENGELAND Wouter KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM BEL 12:55:684
DE TROYER Kenneth ILLI-BIKES CYCLING TEAM BEL 12:59:520
HAUBRUGE Robin ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES BEL 12:59:900
RENTMEESTERS Benjamin WK NOORD-WEST-BRABANT BEL 13:03:297
VANREYTEN Joachim LOTTO SOUDAL 13:08:371
DE SMIT Alain ARROW CYCLING TEAM NED 13:10:258
Laatste tijden voor de renners van de top 10 in het algemeen klassement :
VAN HECKE Elias SUNWEB - NAPOLEON GAMES CYCLING T BEL 11:54:254
JOSEPH Thomas SUNWEB - NAPOLEON GAMES CYCLING T BEL 11:34:650
DE BONDT Dries REGIONAAL TEAM THIELEMANS BEL 11:28:691
COMMEYNE Davy SMARTPHOTO CYCLING TEAM BEL 11:20:762
Nog steeds geen verandering in de top 3!
Hebben ook hun tijdrit afgewerkt:
VANREYTEN Joachim LOTTO SOUDAL 13:08:371
WIELFAERT Kristof ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW BEL 12:04:805
VERHAEGEN Tom PROFEL - UNITED C.T. BEL 11:55:582
Andere renners aan de aankomst:
VANDEWALLE Matthias EFC-ETIXX BEL 11:26:238
ALLEGAERT Piet EFC-ETIXX BEL 11:35:582
GOOLAERTS Michael LOTTO SOUDAL BEL 11:36:191
Andere renners aan de aankomst
WOUTERS Rutger PROFEL - UNITED C.T. BEL 11:45:953
WILLEMS Thimo CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIE BEL 12:17:328
DIELEMAN Michiel SMARTPHOTO CYCLING TEAM BEL 11:52:703
BROES Michiel PROFEL - UNITED C.T. BEL 11:50:102
De eerste tien van het algemeen klassement beginnen nu aan hun tijdrit.
Top 130:
PEETERS Rob VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE C BEL 11:05:172
RYAN Marc WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM NZL 11:05:398
DE GENDT Aime EFC-ETIXX BEL 11:08:410
FRISON Frederik LOTTO SOUDAL BEL 11:13:762
HERMANS Quinten TELENET - FIDEA CYCLING TEAM BEL 11:14:097
SWEECK Laurens CORENDON-KWADRO BEL 11:15:621
VLASSELAER Maarten PRORACE CYCLING TEAM BEL 11:16:168
AERTS Toon TELENET - FIDEA CYCLING TEAM BEL 11:17:176
MEEUSEN Tom TELENET - FIDEA CYCLING TEAM BEL 11:17:379
LEYSEN Senne LOTTO SOUDAL BEL 11:19:235
VAN DER HAEGHEN Ruben BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CY BEL 11:22:543
MOONS Steven BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CY BEL 11:23:754
SWEECK Diether CORENDON-KWADRO BEL 11:26:625
SEYE Guillaume VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T. 11:26:629
TEASDALE Joshua PRORACE CYCLING TEAM GBR 11:26:879
COMMINETTE Jean-Michel ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES BEL 11:26:891
LOGIER Jan VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T. BEL 11:29:836
PYFFEROEN Miel EFC-ETIXX BEL 11:30:617
TOOTH Niels PRORACE CYCLING TEAM BEL 11:31:426
WUBBEN Niels TELENET - FIDEA CYCLING TEAM NED 11:31:438
DE PAUW Stijn WSC HAND IN HAND BAAL BEL 11:34:354
HENDERICKX Maarten TWC HET SNELLE WIEL NED 11:36:275
HAVERALS Lars WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM BEL 11:36:422
MYNGHEER Daan REGIONAAL TEAM THIELEMANS BEL 11:36:879
LINTEN Tom ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN BEL 11:37:352
MANNAERTS Jelle COLBA - SUPERANO HAM BEL 11:37:805
VAN DER SCHELDEN Jasper BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CY BEL 11:38:195
GODDAERT Sander WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM BEL 11:38:797
HELMINEN Matti ZANNATA CYCLING TEAM FIN 11:38:965
SIMUNEK Radomir CORENDON-KWADRO CZE 11:39:086
FRIJTERS Ferdi TWC HET SNELLE WIEL NED 11:39:555
VAN GUYSE Jarno XELTEXTIEL-VDB STEENHOUWERIJ CYCLI BEL 11:41:148
WOUTERS Enzo LOTTO SOUDAL 11:41:203
WARLOP Jordi EFC-ETIXX BEL 11:41:785
HERREMANS Jamie PROFEL - UNITED C.T. BEL 11:41:875
SMULDERS Jonas ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW BEL 11:42:676
AERTS Thijs TELENET - FIDEA CYCLING TEAM BEL 11:44:379
BRIESEN Brent PRORACE CYCLING TEAM BEL 11:44:781
VAN DINGENEN Jordi VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE C BEL 11:45:332
DEPREZ Tuur VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T. BEL 11:47:324
VAN TICHELT Yorben SUNWEB - NAPOLEON GAMES CYCLING T 11:47:363
GEERINCKX Ruben BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CY 11:47:398
ESSELAAR Remco TWC HET SNELLE WIEL NED 11:47:438
DULT Jasper KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM BEL 11:47:563
MERTENS Robin PRORACE CYCLING TEAM BEL 11:47:672
DELMOTTE Dennis EFC-ETIXX BEL 11:48:344
WOMERSLEY Jake ILLI-BIKES CYCLING TEAM GBR 11:49:527
PIETERS Roy ILLI-BIKES CYCLING TEAM NED 19890612 11:52:564
AERNOUTS Jim TELENET - FIDEA CYCLING TEAM BEL 11:52:891
MOENS Jens BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CY BEL 11:53:438
DEBRUYNE Glenn PROFEL - UNITED C.T. BEL 11:54:008
DE MEYERE Jens WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM BEL 11:54:031
HOFMANS Laurence K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. BEL 11:54:047
DE KEERSMAEKER Alexander V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB BEL 11:54:492
BAEYENS Tommy VAN EYCK SPORT BEL 11:54:719
PEETERS Yannick VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE C BEL 11:54:891
PAASSCHENS Mathijs ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW BEL 11:56:488
ROELANDTS Rutger TEAM VAN DER VURST - HIKO BEL 11:56:496
DE CLERCQ Angelo SUNWEB - NAPOLEON GAMES CYCLING T 11:56:605
VAN DEN BOSSCHE Angelo SUNWEB - NAPOLEON GAMES CYCLING T BEL 11:56:973
VAN RENTERGHEM Bram CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIE BEL 11:57:410
GODERIS Jelle ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES BEL 11:58:555
OERLEMANS Pieter KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM BEL 11:56:636
MICHIELS Marnix WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN BEL 11:58:633
REYNAERTS Wim ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES BEL 11:59:863
VAN HECKE Stijn XELTEXTIEL-VDB STEENHOUWERIJ CYCLI BEL 12:00:086
VAN HOOF Nick K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. BEL 12:00:566
SCHUERMANS Jelle VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE C BEL 12:00:977
SWINNEN Stef V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB 12:01:281
JOGI Joonas ZANNATA CYCLING TEAM EST 12:01:875
VAN ROY Simon WSC HAND IN HAND BAAL BEL 12:02:652
CLAEYS Timothy CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIE 12:02:680
PARDON Ward REGIONAAL TEAM THIELEMANS BEL 12:02:719
CANT Kevin CORENDON-KWADRO BEL 12:03:172
MORIS Sven ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN 12:03:819
VANTHOURENHOUT Dieter SUNWEB - NAPOLEON GAMES CYCLING T BEL 12:04:559
WILLEMS Kenny ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN BEL 12:05:559
SIMON Kenn VAN EYCK SPORT 12:06:125
GREMELPONT Axel TEAM VAN DER VURST - HIKO BEL 12:06:188
VAN ECHELPOEL Michiel V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB BEL 12:06:445
CORNELIS Jonas ZANNATA CYCLING TEAM BEL 12:06:531
VANDERMAST Kevin V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB BEL 12:06:762
WILLEMS Robby ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN BEL 12:06:891
HEYMANS Jonas ZANNATA CYCLING TEAM BEL 12:07:285
LEHAEN Dries PROFEL - UNITED C.T. BEL 12:07:695
DHOLLANDER Kristof ARROW CYCLING TEAM BEL 12:07:734
DENYS Geoffrey VAN EYCK SPORT BEL 12:07:766
CRABBÉ Arno KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM BEL 12:08: 125
DE BOECK Vincent COLBA - SUPERANO HAM BEL 12:08: 488
ONGHENA Matthias BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CY BEL 12:09:285
VERMEULEN Stef K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. 12:10:488
CLAEYS Kevin COLBA - SUPERANO HAM BEL 12:11:602
CUMPS Ruben ZANNATA CYCLING TEAM BEL 12:11:961
VAN HERCK Glen REGIO TEAM CRELAN BEL 12:12:484
TEMMERMAN Jasper WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM BEL 12:14:305
DE DECKER Alfdan TEAM VAN DER VURST - HIKO BEL 12:15:353
LA ROSE Grégory ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES BEL 12:16:749
VAN DEN PLAS Jelle TEAM VAN DER VURST - HIKO BEL 12:16:949
GLORIEUX Steven VAN EYCK SPORT BEL 12:17:008
PARIDAENS Jasper XELTEXTIEL-VDB STEENHOUWERIJ CYCLI 12:17:258
VAN DYCK Wesley XELTEXTIEL-VDB STEENHOUWERIJ CYCLI BEL 12:17:500
VANDEWIELE Frederik TEAM VAN DER VURST - HIKO BEL 12:17:512
DE SCHEEMAEKER Davy SMARTPHOTO CYCLING TEAM BEL 12:21:809
VAN DER MEER Nick COLBA - SUPERANO HAM NED 12:21:941
HUYGEN Tijs K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. BEL 12:22:486
MERTENS Joran KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM BEL 12:22:727
RINGOOT Gilles ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW BEL 12:23:922
VERSCHUEREN Robin WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN BEL 12:25:359
DE CORTE Axel VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T. BEL 12:26:512
CELI Abe TWC HET SNELLE WIEL NED 12:27:520
OMIRZAKOV Dias TRACK TEAM ASTANA KAZ 12:28:969
VERTONGHEN Maxim WK NOORD-WEST-BRABANT BEL 12:30:520
VAN UFFEL Willem REGIO TEAM CRELAN BEL 12:31:273
PHILIPS Jonas WSC HAND IN HAND BAAL BEL 12:32:211
VAN GILS Arne TWC HET SNELLE WIEL NED 12:32:863
VANDERHEYDEN Jens WSC HAND IN HAND BAAL 12:33:382
TIMMERMANS Tom VAN EYCK SPORT BEL 12:33:656
GOEDEFROY Jago WK NOORD-WEST-BRABANT BEL 19931022 12:36:266
VAN BEYLEN Jens ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN BEL 12:40:449
DECOSTER Gert-jan V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB BEL 12:41:297
MAZZONE Leon ILLI-BIKES CYCLING TEAM GBR 12:42:277
VERHOEVEN Kenneth WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN BEL 12:43:625
VAN LIJSEBETH Nils WK NOORD-WEST-BRABANT BEL 12:47:664
STAS Brecht ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW BEL 12:49:426
VAN ENGELAND Wouter KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM BEL 12:55:684
DE TROYER Kenneth ILLI-BIKES CYCLING TEAM BEL 12:59:520
HAUBRUGE Robin ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES BEL 12:59:900
RENTMEESTERS Benjamin WK NOORD-WEST-BRABANT BEL 13:03:297
DE SMIT Alain ARROW CYCLING TEAM NED 13:10:258
Derde tijd voor Aimé De Gendt (EFC-Etixx) in 11:08:410!
Frederik Frison (Lotto-Soudal U23) pakt de derde tijd in 11:13:762.
Vierde beste tijd voor Laurens Sweeck (Corendro-Kwadro)!
Top 120:
PEETERS Rob VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE C BEL 11:05:172
RYAN Marc WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM NZL 11:05:398
HERMANS Quinten TELENET - FIDEA CYCLING TEAM BEL 11:14:097
AERTS Toon TELENET - FIDEA CYCLING TEAM BEL 11:17:176
VAN DER HAEGHEN Ruben BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CY BEL 11:22:543
SWEECK Diether CORENDON-KWADRO BEL 11:26:625
SEYE Guillaume VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T. 11:26:629
TEASDALE Joshua PRORACE CYCLING TEAM GBR 11:26:879
COMMINETTE Jean-Michel ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES BEL 11:26:891
LOGIER Jan VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T. BEL 11:29:836
PYFFEROEN Miel EFC-ETIXX BEL 11:30:617
TOOTH Niels PRORACE CYCLING TEAM BEL 11:31:426
WUBBEN Niels TELENET - FIDEA CYCLING TEAM NED 11:31:438
DE PAUW Stijn WSC HAND IN HAND BAAL BEL 11:34:354
HENDERICKX Maarten TWC HET SNELLE WIEL NED 11:36:275
HAVERALS Lars WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM BEL 11:36:422
MYNGHEER Daan REGIONAAL TEAM THIELEMANS BEL 11:36:879
LINTEN Tom ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN BEL 11:37:352
MANNAERTS Jelle COLBA - SUPERANO HAM BEL 11:37:805
VAN DER SCHELDEN Jasper BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CY BEL 11:38:195
GODDAERT Sander WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM BEL 11:38:797
SIMUNEK Radomir CORENDON-KWADRO CZE 11:39:086
FRIJTERS Ferdi TWC HET SNELLE WIEL NED 11:39:555
WOUTERS Enzo LOTTO SOUDAL 11:41:203
WARLOP Jordi EFC-ETIXX BEL 11:41:785
HERREMANS Jamie PROFEL - UNITED C.T. BEL 11:41:875
SMULDERS Jonas ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW BEL 11:42:676
AERTS Thijs TELENET - FIDEA CYCLING TEAM BEL 11:44:379
BRIESEN Brent PRORACE CYCLING TEAM BEL 11:44:781
VAN DINGENEN Jordi VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE C BEL 11:45:332
DEPREZ Tuur VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T. BEL 11:47:324
VAN TICHELT Yorben SUNWEB - NAPOLEON GAMES CYCLING T 11:47:363
GEERINCKX Ruben BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CY 11:47:398
ESSELAAR Remco TWC HET SNELLE WIEL NED 11:47:438
DULT Jasper KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM BEL 11:47:563
MERTENS Robin PRORACE CYCLING TEAM BEL 11:47:672
DELMOTTE Dennis EFC-ETIXX BEL 11:48:344
WOMERSLEY Jake ILLI-BIKES CYCLING TEAM GBR 11:49:527
PIETERS Roy ILLI-BIKES CYCLING TEAM NED 19890612 11:52:564
AERNOUTS Jim TELENET - FIDEA CYCLING TEAM BEL 11:52:891
MOENS Jens BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CY BEL 11:53:438
DEBRUYNE Glenn PROFEL - UNITED C.T. BEL 11:54:008
DE MEYERE Jens WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM BEL 11:54:031
HOFMANS Laurence K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. BEL 11:54:047
DE KEERSMAEKER Alexander V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB BEL 11:54:492
BAEYENS Tommy VAN EYCK SPORT BEL 11:54:719
PEETERS Yannick VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE C BEL 11:54:891
PAASSCHENS Mathijs ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW BEL 11:56:488
ROELANDTS Rutger TEAM VAN DER VURST - HIKO BEL 11:56:496
DE CLERCQ Angelo SUNWEB - NAPOLEON GAMES CYCLING T 11:56:605
VAN DEN BOSSCHE Angelo SUNWEB - NAPOLEON GAMES CYCLING T BEL 11:56:973
VAN RENTERGHEM Bram CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIE BEL 11:57:410
GODERIS Jelle ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES BEL 11:58:555
OERLEMANS Pieter KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM BEL 11:56:636
MICHIELS Marnix WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN BEL 11:58:633
REYNAERTS Wim ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES BEL 11:59:863
VAN HECKE Stijn XELTEXTIEL-VDB STEENHOUWERIJ CYCLI BEL 12:00:086
VAN HOOF Nick K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. BEL 12:00:566
SCHUERMANS Jelle VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE C BEL 12:00:977
SWINNEN Stef V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB 12:01:281
JOGI Joonas ZANNATA CYCLING TEAM EST 12:01:875
VAN ROY Simon WSC HAND IN HAND BAAL BEL 12:02:652
CLAEYS Timothy CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIE 12:02:680
PARDON Ward REGIONAAL TEAM THIELEMANS BEL 12:02:719
CANT Kevin CORENDON-KWADRO BEL 12:03:172
MORIS Sven ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN 12:03:819
VANTHOURENHOUT Dieter SUNWEB - NAPOLEON GAMES CYCLING T BEL 12:04:559
WILLEMS Kenny ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN BEL 12:05:559
SIMON Kenn VAN EYCK SPORT 12:06:125
GREMELPONT Axel TEAM VAN DER VURST - HIKO BEL 12:06:188
VAN ECHELPOEL Michiel V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB BEL 12:06:445
CORNELIS Jonas ZANNATA CYCLING TEAM BEL 12:06:531
VANDERMAST Kevin V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB BEL 12:06:762
WILLEMS Robby ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN BEL 12:06:891
HEYMANS Jonas ZANNATA CYCLING TEAM BEL 12:07:285
LEHAEN Dries PROFEL - UNITED C.T. BEL 12:07:695
DHOLLANDER Kristof ARROW CYCLING TEAM BEL 12:07:734
DENYS Geoffrey VAN EYCK SPORT BEL 12:07:766
CRABBÉ Arno KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM BEL 12:08: 125
DE BOECK Vincent COLBA - SUPERANO HAM BEL 12:08: 488
ONGHENA Matthias BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CY BEL 12:09:285
VERMEULEN Stef K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. 12:10:488
CLAEYS Kevin COLBA - SUPERANO HAM BEL 12:11:602
CUMPS Ruben ZANNATA CYCLING TEAM BEL 12:11:961
VAN HERCK Glen REGIO TEAM CRELAN BEL 12:12:484
TEMMERMAN Jasper WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM BEL 12:14:305
DE DECKER Alfdan TEAM VAN DER VURST - HIKO BEL 12:15:353
LA ROSE Grégory ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES BEL 12:16:749
VAN DEN PLAS Jelle TEAM VAN DER VURST - HIKO BEL 12:16:949
GLORIEUX Steven VAN EYCK SPORT BEL 12:17:008
PARIDAENS Jasper XELTEXTIEL-VDB STEENHOUWERIJ CYCLI 12:17:258
VAN DYCK Wesley XELTEXTIEL-VDB STEENHOUWERIJ CYCLI BEL 12:17:500
VANDEWIELE Frederik TEAM VAN DER VURST - HIKO BEL 12:17:512
DE SCHEEMAEKER Davy SMARTPHOTO CYCLING TEAM BEL 12:21:809
VAN DER MEER Nick COLBA - SUPERANO HAM NED 12:21:941
HUYGEN Tijs K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. BEL 12:22:486
MERTENS Joran KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM BEL 12:22:727
RINGOOT Gilles ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW BEL 12:23:922
VERSCHUEREN Robin WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN BEL 12:25:359
DE CORTE Axel VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T. BEL 12:26:512
CELI Abe TWC HET SNELLE WIEL NED 12:27:520
OMIRZAKOV Dias TRACK TEAM ASTANA KAZ 12:28:969
VERTONGHEN Maxim WK NOORD-WEST-BRABANT BEL 12:30:520
VAN UFFEL Willem REGIO TEAM CRELAN BEL 12:31:273
PHILIPS Jonas WSC HAND IN HAND BAAL BEL 12:32:211
VAN GILS Arne TWC HET SNELLE WIEL NED 12:32:863
VANDERHEYDEN Jens WSC HAND IN HAND BAAL 12:33:382
TIMMERMANS Tom VAN EYCK SPORT BEL 12:33:656
GOEDEFROY Jago WK NOORD-WEST-BRABANT BEL 19931022 12:36:266
VAN BEYLEN Jens ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN BEL 12:40:449
DECOSTER Gert-jan V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB BEL 12:41:297
MAZZONE Leon ILLI-BIKES CYCLING TEAM GBR 12:42:277
VERHOEVEN Kenneth WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN BEL 12:43:625
VAN LIJSEBETH Nils WK NOORD-WEST-BRABANT BEL 12:47:664
STAS Brecht ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW BEL 12:49:426
VAN ENGELAND Wouter KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM BEL 12:55:684
DE TROYER Kenneth ILLI-BIKES CYCLING TEAM BEL 12:59:520
HAUBRUGE Robin ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES BEL 12:59:900
RENTMEESTERS Benjamin WK NOORD-WEST-BRABANT BEL 13:03:297
DE SMIT Alain ARROW CYCLING TEAM NED 13:10:258
Andere renners aan de aankomst
DE SCHEEMAEKER Davy SMARTPHOTO CYCLING TEAM BEL 12:21:809
HERMANS Quinten TELENET - FIDEA CYCLING TEAM BEL 11:14:097 (3e meilleur temps)
MYNGHEER Daan REGIONAAL TEAM THIELEMANS BEL 11:36:879
VANTHOURENHOUT Dieter SUNWEB - NAPOLEON GAMES CYCLING T BEL 12:04:559
Marc Ryan (Wetterse-Dakwerken-Trawobo-VCM) heeft de tweede beste tijd neergezet.
Belgisch kampioen, Frederik Frison (Lotto-Soudal U23), nu aan de start!
Andere renners aan de aankomst
REYNAERTS Wim ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES BEL 11:59:863
VAN RENTERGHEM Bram CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIE BEL 11:57:410
GEERINCKX Ruben BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CY 11:47:398
Nog 40 renners moeten hun tijdrit afwerken!
Andere renners aan de aankomst
VAN DYCK Wesley XELTEXTIEL-VDB STEENHOUWERIJ CYCLI BEL 12:17:500
HUYGEN Tijs K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. BEL 12:22:486
PARIDAENS Jasper XELTEXTIEL-VDB STEENHOUWERIJ CYCLI 12:17:258
VERMEULEN Stef K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. 12:10:488
Geen nieuws gekregen van de volgende renners:
JACOBS Robin V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB BEL
VAN BOVEN Frederik WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM BEL
Andere renners aan de aankomst
PARDON Ward REGIONAAL TEAM THIELEMANS BEL 12:02:719
SIMON Kenn VAN EYCK SPORT 12:06:125
WOUTERS Enzo LOTTO SOUDAL 11:41:203
MANNAERTS Jelle COLBA - SUPERANO HAM BEL 11:37:805
Andere renners aan de aankomst
PYFFEROEN Miel EFC-ETIXX BEL 11:30:617
CLAEYS Timothy CYCLING TEAM BCV WORKS-SOENENS-JIE 12:02:680
WOMERSLEY Jake ILLI-BIKES CYCLING TEAM GBR 11:49:527
STAS Brecht ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW BEL 12:49:426
VAN TICHELT Yorben SUNWEB - NAPOLEON GAMES CYCLING T 11:47:363
Top 90:
PEETERS Rob VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE C BEL 11:05:172
AERTS Toon TELENET - FIDEA CYCLING TEAM BEL 11:17:176
VAN DER HAEGHEN Ruben BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CY BEL 11:22:543
SWEECK Diether CORENDON-KWADRO BEL 11:26:625
SEYE Guillaume VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T. 11:26:629
TEASDALE Joshua PRORACE CYCLING TEAM GBR 11:26:879
COMMINETTE Jean-Michel ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES BEL 11:26:891
LOGIER Jan VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T. BEL 11:29:836
TOOTH Niels PRORACE CYCLING TEAM BEL 11:31:426
WUBBEN Niels TELENET - FIDEA CYCLING TEAM NED 11:31:438
HENDERICKX Maarten TWC HET SNELLE WIEL NED 11:36:275
HAVERALS Lars WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM BEL 11:36:422
VAN DER SCHELDEN Jasper BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CY BEL 11:38:195
GODDAERT Sander WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM BEL 11:38:797
SIMUNEK Radomir CORENDON-KWADRO CZE 11:39:086
FRIJTERS Ferdi TWC HET SNELLE WIEL NED 11:39:555
WARLOP Jordi EFC-ETIXX BEL 11:41:785
HERREMANS Jamie PROFEL - UNITED C.T. BEL 11:41:875
SMULDERS Jonas ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW BEL 11:42:676
AERTS Thijs TELENET - FIDEA CYCLING TEAM BEL 11:44:379
BRIESEN Brent PRORACE CYCLING TEAM BEL 11:44:781
VAN DINGENEN Jordi VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE C BEL 11:45:332
DEPREZ Tuur VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T. BEL 11:47:324
ESSELAAR Remco TWC HET SNELLE WIEL NED 11:47:438
DULT Jasper KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM BEL 11:47:563
AERNOUTS Jim TELENET - FIDEA CYCLING TEAM BEL 11:52:891
MOENS Jens BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CY BEL 11:53:438
DEBRUYNE Glenn PROFEL - UNITED C.T. BEL 11:54:008
DE MEYERE Jens WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM BEL 11:54:031
HOFMANS Laurence K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. BEL 11:54:047
DE KEERSMAEKER Alexander V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB BEL 11:54:492
PEETERS Yannick VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE C BEL 11:54:891
PAASSCHENS Mathijs ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW BEL 11:56:488
ROELANDTS Rutger TEAM VAN DER VURST - HIKO BEL 11:56:496
GODERIS Jelle ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES BEL 11:58:555
OERLEMANS Pieter KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM BEL 11:56:636
MICHIELS Marnix WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN BEL 11:58:633
VAN HECKE Stijn XELTEXTIEL-VDB STEENHOUWERIJ CYCLI BEL 12:00:086
VAN HOOF Nick K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. BEL 12:00:566
SCHUERMANS Jelle VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE C BEL 12:00:977
SWINNEN Stef V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB 12:01:281
JOGI Joonas ZANNATA CYCLING TEAM EST 12:01:875
VAN ROY Simon WSC HAND IN HAND BAAL BEL 12:02:652
CANT Kevin CORENDON-KWADRO BEL 12:03:172
MORIS Sven ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN 12:03:819
WILLEMS Kenny ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN BEL 12:05:559
GREMELPONT Axel TEAM VAN DER VURST - HIKO BEL 12:06:188
VAN ECHELPOEL Michiel V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB BEL 12:06:445
CORNELIS Jonas ZANNATA CYCLING TEAM BEL 12:06:531
VANDERMAST Kevin V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB BEL 12:06:762
WILLEMS Robby ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN BEL 12:06:891
HEYMANS Jonas ZANNATA CYCLING TEAM BEL 12:07:285
LEHAEN Dries PROFEL - UNITED C.T. BEL 12:07:695
DHOLLANDER Kristof ARROW CYCLING TEAM BEL 12:07:734
DENYS Geoffrey VAN EYCK SPORT BEL 12:07:766
CRABBÉ Arno KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM BEL 12:08: 125
DE BOECK Vincent COLBA - SUPERANO HAM BEL 12:08: 488
ONGHENA Matthias BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CY BEL 12:09:285
CLAEYS Kevin COLBA - SUPERANO HAM BEL 12:11:602
CUMPS Ruben ZANNATA CYCLING TEAM BEL 12:11:961
VAN HERCK Glen REGIO TEAM CRELAN BEL 12:12:484
TEMMERMAN Jasper WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM BEL 12:14:305
DE DECKER Alfdan TEAM VAN DER VURST - HIKO BEL 12:15:353
LA ROSE Grégory ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES BEL 12:16:749
VAN DEN PLAS Jelle TEAM VAN DER VURST - HIKO BEL 12:16:949
GLORIEUX Steven VAN EYCK SPORT BEL 12:17:008
VANDEWIELE Frederik TEAM VAN DER VURST - HIKO BEL 12:17:512
VAN DER MEER Nick COLBA - SUPERANO HAM NED 12:21:941
MERTENS Joran KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM BEL 12:22:727
RINGOOT Gilles ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW BEL 12:23:922
VERSCHUEREN Robin WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN BEL 12:25:359
DE CORTE Axel VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T. BEL 12:26:512
CELI Abe TWC HET SNELLE WIEL NED 12:27:520
OMIRZAKOV Dias TRACK TEAM ASTANA KAZ 12:28:969
VERTONGHEN Maxim WK NOORD-WEST-BRABANT BEL 12:30:520
VAN UFFEL Willem REGIO TEAM CRELAN BEL 12:31:273
PHILIPS Jonas WSC HAND IN HAND BAAL BEL 12:32:211
VANDERHEYDEN Jens WSC HAND IN HAND BAAL 12:33:382
TIMMERMANS Tom VAN EYCK SPORT BEL 12:33:656
GOEDEFROY Jago WK NOORD-WEST-BRABANT BEL 19931022 12:36:266
VAN BEYLEN Jens ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN BEL 12:40:449
DECOSTER Gert-jan V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB BEL 12:41:297
MAZZONE Leon ILLI-BIKES CYCLING TEAM GBR 12:42:277
VERHOEVEN Kenneth WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN BEL 12:43:625
VAN LIJSEBETH Nils WK NOORD-WEST-BRABANT BEL 12:47:664
VAN ENGELAND Wouter KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM BEL 12:55:684
DE TROYER Kenneth ILLI-BIKES CYCLING TEAM BEL 12:59:520
HAUBRUGE Robin ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES BEL 12:59:900
RENTMEESTERS Benjamin WK NOORD-WEST-BRABANT BEL 13:03:297
DE SMIT Alain ARROW CYCLING TEAM NED 13:10:258
Andere renners aan de aankomst
ESSELAAR Remco TWC HET SNELLE WIEL NED 11:47:438
ONGHENA Matthias BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CY BEL 12:09:285
DEBRUYNE Glenn PROFEL - UNITED C.T. BEL 11:54/008
VAN DER HAEGHEN Ruben BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CY BEL 11:22:543
DEPREZ Tuur VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T. BEL 111:47:324
TEASDALE Joshua PRORACE CYCLING TEAM GBR 11:26:879
SIMUNEK Radomir CORENDON-KWADRO CZE 11:39:086
HAVERALS Lars WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM BEL 11:36:422
Toon Aerts (Telenet-Fidea), winaar van het tussenspurtklassment in de Ronde van Luik, heeft de tweede beste tijd gerealiseerd.
Jelle Goderis (Royal Velo-Club Ottignies) aan de aankomst
Andere renners hebben hun tijdrit afgewerkt
WILLEMS Robby ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN BEL 12:06:891
GODERIS Jelle ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES BEL 11:58:555
DE DECKER Alfdan TEAM VAN DER VURST - HIKO BEL 12:15:359
Drie andere renners aan de aankomst:
PEETERS Yannick VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE C BEL 11:54:891
GREMELPONT Axel TEAM VAN DER VURST - HIKO BEL 12:06:188
GLORIEUX Steven VAN EYCK SPORT BEL 12:17:008
Startorde voor de eerste tien van het algemeen klassement
146 171 DONNAY Laurent ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES BEL 15:55
147 J 98 DONDERS Jelle COLBA - SUPERANO HAM BEL 15:57
148 190 TARAMARCAZ Julien CORENDON-KWADRO SUI 15:59
149 120 MERLIER Tim VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE C BEL 16:01
150 118 STEVENS Timothy VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE C BEL 16:03
151 122 VANTHOURENHOUT Sven REGIO TEAM CRELAN BEL 16:05
152 J 59 POLS Ruben LOTTO SOUDAL BEL 16:07
153 121 NYS Sven REGIO TEAM CRELAN BEL 16:09
154 7 CANT Jelle ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN BEL 16:11
155 J 158 BOSMANS Tom VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T. BEL 16:13
Top 70
PEETERS Rob VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE C BEL 11:05:172
SWEECK Diether CORENDON-KWADRO BEL 11:26:625
COMMINETTE Jean-Michel ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES BEL 11:26:891
LOGIER Jan VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T. BEL 11:29:836
TOOTH Niels PRORACE CYCLING TEAM BEL 11:31:426
WUBBEN Niels TELENET - FIDEA CYCLING TEAM NED 11:31:438
GODDAERT Sander WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM BEL 11:38:797
FRIJTERS Ferdi TWC HET SNELLE WIEL NED 11:39:555
WARLOP Jordi EFC-ETIXX BEL 11:41:785
HERREMANS Jamie PROFEL - UNITED C.T. BEL 11:41:875
SMULDERS Jonas ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW BEL 11:42:676
AERTS Thijs TELENET - FIDEA CYCLING TEAM BEL 11:44:379
BRIESEN Brent PRORACE CYCLING TEAM BEL 11:44:781
VAN DINGENEN Jordi VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE C BEL 11:45:332
DULT Jasper KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM BEL 11:47:563
AERNOUTS Jim TELENET - FIDEA CYCLING TEAM BEL 11:52:891
MOENS Jens BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CY BEL 11:53:438
DE MEYERE Jens WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM BEL 11:54:031
HOFMANS Laurence K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. BEL 11:54:047
DE KEERSMAEKER Alexander V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB BEL 11:54:492
PAASSCHENS Mathijs ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW BEL 11:56:488
ROELANDTS Rutger TEAM VAN DER VURST - HIKO BEL 11:56:496
OERLEMANS Pieter KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM BEL 11:56:636
MICHIELS Marnix WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN BEL 11:58:633
VAN HECKE Stijn XELTEXTIEL-VDB STEENHOUWERIJ CYCLI BEL 12:00:086
VAN HOOF Nick K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. BEL 12:00:566
SCHUERMANS Jelle VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE C BEL 12:00:977
JOGI Joonas ZANNATA CYCLING TEAM EST 12:01:875
VAN ROY Simon WSC HAND IN HAND BAAL BEL 12:02:652
CANT Kevin CORENDON-KWADRO BEL 12:03:172
WILLEMS Kenny ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN BEL 12:05:559
VAN ECHELPOEL Michiel V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB BEL 12:06:445
CORNELIS Jonas ZANNATA CYCLING TEAM BEL 12:06:531
VANDERMAST Kevin V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB BEL 12:06:762
HEYMANS Jonas ZANNATA CYCLING TEAM BEL 12:07:285
LEHAEN Dries PROFEL - UNITED C.T. BEL 12:07:695
DHOLLANDER Kristof ARROW CYCLING TEAM BEL 12:07:734
DENYS Geoffrey VAN EYCK SPORT BEL 12:07:766
CRABBÉ Arno KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM BEL 12:08: 125
DE BOECK Vincent COLBA - SUPERANO HAM BEL 12:08: 488
CLAEYS Kevin COLBA - SUPERANO HAM BEL 12:11:602
CUMPS Ruben ZANNATA CYCLING TEAM BEL 12:11:961
VAN HERCK Glen REGIO TEAM CRELAN BEL 12:12:484
TEMMERMAN Jasper WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM BEL 12:14:305
LA ROSE Grégory ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES BEL 12:16:749
VAN DEN PLAS Jelle TEAM VAN DER VURST - HIKO BEL 12:16:949
VANDEWIELE Frederik TEAM VAN DER VURST - HIKO BEL 12:17:512
VAN DER MEER Nick COLBA - SUPERANO HAM NED 12:21:941
MERTENS Joran KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM BEL 12:22:727
RINGOOT Gilles ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW BEL 12:23:922
VERSCHUEREN Robin WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN BEL 12:25:359
DE CORTE Axel VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T. BEL 12:26:512
CELI Abe TWC HET SNELLE WIEL NED 12:27:520
OMIRZAKOV Dias TRACK TEAM ASTANA KAZ 12:28:969
VERTONGHEN Maxim WK NOORD-WEST-BRABANT BEL 12:30:520
VAN UFFEL Willem REGIO TEAM CRELAN BEL 12:31:273
PHILIPS Jonas WSC HAND IN HAND BAAL BEL 12:32:211
VANDERHEYDEN Jens WSC HAND IN HAND BAAL 12:33:382
TIMMERMANS Tom VAN EYCK SPORT BEL 12:33:656
GOEDEFROY Jago WK NOORD-WEST-BRABANT BEL 19931022 12:36:266
VAN BEYLEN Jens ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN BEL 12:40:449
DECOSTER Gert-jan V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB BEL 12:41:297
MAZZONE Leon ILLI-BIKES CYCLING TEAM GBR 12:42:277
VERHOEVEN Kenneth WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN BEL 12:43:625
VAN LIJSEBETH Nils WK NOORD-WEST-BRABANT BEL 12:47:664
VAN ENGELAND Wouter KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM BEL 12:55:684
DE TROYER Kenneth ILLI-BIKES CYCLING TEAM BEL 12:59:520
HAUBRUGE Robin ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES BEL 12:59:900
RENTMEESTERS Benjamin WK NOORD-WEST-BRABANT BEL 13:03:297
DE SMIT Alain ARROW CYCLING TEAM NED 13:10:258
Jean-Michel Comminette (Royal Vélo-Club Ottignies) heeft daarnet de derde beste tijd neergezet.
Andere renners aan de aankomst:
VAN ROY Simon WSC HAND IN HAND BAAL BEL 12:02:652
WUBBEN Niels TELENET - FIDEA CYCLING TEAM NED 11:31:438
AERTS Thijs TELENET - FIDEA CYCLING TEAM BEL 11:44:379
Jonas Heymans (Zannata Cycling Team), tweede in het tussenspurtklassement, eindigt in 12:07:285
Andere renners aan de aankomst
WILLEMS Kenny ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN BEL 12:05:559
CANT Kevin CORENDON-KWADRO BEL 12:03:172
LEHAEN Dries PROFEL - UNITED C.T. BEL 12:07:695
De crossers domineren momenteel deze tijdrit
Top 60
PEETERS Rob VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE C BEL 11:05:172
SWEECK Diether CORENDON-KWADRO BEL 11:26:625
LOGIER Jan VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T. BEL 11:29:836
TOOTH Niels PRORACE CYCLING TEAM BEL 11:31:426
GODDAERT Sander WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM BEL 11:38:797
FRIJTERS Ferdi TWC HET SNELLE WIEL NED 11:39:555
WARLOP Jordi EFC-ETIXX BEL 11:41:785
HERREMANS Jamie PROFEL - UNITED C.T. BEL 11:41:875
SMULDERS Jonas ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW BEL 11:42:676
BRIESEN Brent PRORACE CYCLING TEAM BEL 11:44:781
VAN DINGENEN Jordi VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE C BEL 11:45:332
DULT Jasper KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM BEL 11:47:563
MOENS Jens BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CY BEL 11:53:438
DE MEYERE Jens WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM BEL 11:54:031
HOFMANS Laurence K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. BEL 11:54:047
DE KEERSMAEKER Alexander V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB BEL 11:54:492
PAASSCHENS Mathijs ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW BEL 11:56:488
ROELANDTS Rutger TEAM VAN DER VURST - HIKO BEL 11:56:496
OERLEMANS Pieter KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM BEL 11:56:636
MICHIELS Marnix WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN BEL 11:58:633
VAN HECKE Stijn XELTEXTIEL-VDB STEENHOUWERIJ CYCLI BEL 12:00:086
VAN HOOF Nick K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. BEL 12:00:566
SCHUERMANS Jelle VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE C BEL 12:00:977
JOGI Joonas ZANNATA CYCLING TEAM EST 12:01:875
VAN ECHELPOEL Michiel V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB BEL 12:06:445
CORNELIS Jonas ZANNATA CYCLING TEAM BEL 12:06:531
VANDERMAST Kevin V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB BEL 12:06:762
DHOLLANDER Kristof ARROW CYCLING TEAM BEL 12:07:734
DENYS Geoffrey VAN EYCK SPORT BEL 12:07:766
CRABBÉ Arno KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM BEL 12:08: 125
DE BOECK Vincent COLBA - SUPERANO HAM BEL 12:08: 488
CLAEYS Kevin COLBA - SUPERANO HAM BEL 12:11:602
CUMPS Ruben ZANNATA CYCLING TEAM BEL 12:11:961
TEMMERMAN Jasper WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM BEL 12:14:305
LA ROSE Grégory ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES BEL 12:16:749
VAN DEN PLAS Jelle TEAM VAN DER VURST - HIKO BEL 12:16:949
VANDEWIELE Frederik TEAM VAN DER VURST - HIKO BEL 12:17:512
VAN DER MEER Nick COLBA - SUPERANO HAM NED 12:21:941
MERTENS Joran KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM BEL 12:22:727
RINGOOT Gilles ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW BEL 12:23:922
VERSCHUEREN Robin WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN BEL 12:25:359
DE CORTE Axel VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T. BEL 12:26:512
CELI Abe TWC HET SNELLE WIEL NED 12:27:520
OMIRZAKOV Dias TRACK TEAM ASTANA KAZ 12:28:969
VERTONGHEN Maxim WK NOORD-WEST-BRABANT BEL 12:30:520
VAN UFFEL Willem REGIO TEAM CRELAN BEL 12:31:273
PHILIPS Jonas WSC HAND IN HAND BAAL BEL 12:32:211
VANDERHEYDEN Jens WSC HAND IN HAND BAAL 12:33:382
TIMMERMANS Tom VAN EYCK SPORT BEL 12:33:656
GOEDEFROY Jago WK NOORD-WEST-BRABANT BEL 19931022 12:36:266
VAN BEYLEN Jens ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN BEL 12:40:449
DECOSTER Gert-jan V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB BEL 12:41:297
MAZZONE Leon ILLI-BIKES CYCLING TEAM GBR 12:42:277
VERHOEVEN Kenneth WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN BEL 12:43:625
VAN LIJSEBETH Nils WK NOORD-WEST-BRABANT BEL 12:47:664
VAN ENGELAND Wouter KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM BEL 12:55:684
DE TROYER Kenneth ILLI-BIKES CYCLING TEAM BEL 12:59:520
HAUBRUGE Robin ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES BEL 12:59:900
RENTMEESTERS Benjamin WK NOORD-WEST-BRABANT BEL 13:03:297
DE SMIT Alain ARROW CYCLING TEAM NED 13:10:258
Zo dadelijk 60 renners aan de aankomst
Andere renners aan de aankomst:
TOOTH Niels PRORACE CYCLING TEAM BEL 11:31:426
VAN UFFEL Willem REGIO TEAM CRELAN BEL 12:31:273
SCHUERMANS Jelle VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE C BEL 12:00:977
DE SMIT Alain ARROW CYCLING TEAM NED 13:10:258
ROELANDTS Rutger TEAM VAN DER VURST - HIKO BEL 11:56:496
Tweede beste tijd voor Diether Sweeck (CORENDON-KWADRO) BEL 11:26:625
Top 50
PEETERS Rob VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE C BEL 11:05:172
LOGIER Jan VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T. BEL 11:29:836
GODDAERT Sander WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM BEL 11:38:797
FRIJTERS Ferdi TWC HET SNELLE WIEL NED 11:39:555
WARLOP Jordi EFC-ETIXX BEL 11:41:785
HERREMANS Jamie PROFEL - UNITED C.T. BEL 11:41:875
SMULDERS Jonas ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW BEL 11:42:676
BRIESEN Brent PRORACE CYCLING TEAM BEL 11:44:781
VAN DINGENEN Jordi VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE C BEL 11:45:332
DULT Jasper KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM BEL 11:47:563
MOENS Jens BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CY BEL 11:53:438
DE MEYERE Jens WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM BEL 11:54:031
HOFMANS Laurence K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. BEL 11:54:047
DE KEERSMAEKER Alexander V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB BEL 11:54:492
PAASSCHENS Mathijs ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW BEL 11:56:488
MICHIELS Marnix WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN BEL 11:58:633
VAN HECKE Stijn XELTEXTIEL-VDB STEENHOUWERIJ CYCLI BEL 12:00:086
VAN HOOF Nick K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. BEL 12:00:566
JOGI Joonas ZANNATA CYCLING TEAM EST 12:01:875
VAN ECHELPOEL Michiel V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB BEL 12:06:445
CORNELIS Jonas ZANNATA CYCLING TEAM BEL 12:06:531
VANDERMAST Kevin V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB BEL 12:06:762
DHOLLANDER Kristof ARROW CYCLING TEAM BEL 12:07:734
DENYS Geoffrey VAN EYCK SPORT BEL 12:07:766
CRABBÉ Arno KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM BEL 12:08: 125
DE BOECK Vincent COLBA - SUPERANO HAM BEL 12:08: 488
CLAEYS Kevin COLBA - SUPERANO HAM BEL 12:11:602
TEMMERMAN Jasper WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM BEL 12:14:305
LA ROSE Grégory ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES BEL 12:16:749
VAN DEN PLAS Jelle TEAM VAN DER VURST - HIKO BEL 12:16:949
VANDEWIELE Frederik TEAM VAN DER VURST - HIKO BEL 12:17:512
VAN DER MEER Nick COLBA - SUPERANO HAM NED 12:21:941
MERTENS Joran KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM BEL 12:22:727
RINGOOT Gilles ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW BEL 12:23:922
VERSCHUEREN Robin WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN BEL 12:25:359
CELI Abe TWC HET SNELLE WIEL NED 12:27:520
VERTONGHEN Maxim WK NOORD-WEST-BRABANT BEL 12:30:520
PHILIPS Jonas WSC HAND IN HAND BAAL BEL 12:32:211
VANDERHEYDEN Jens WSC HAND IN HAND BAAL 12:33:382
TIMMERMANS Tom VAN EYCK SPORT BEL 12:33:656
GOEDEFROY Jago WK NOORD-WEST-BRABANT BEL 19931022 12:36:266
VAN BEYLEN Jens ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN BEL 12:40:449
DECOSTER Gert-jan V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB BEL 12:41:297
MAZZONE Leon ILLI-BIKES CYCLING TEAM GBR 12:42:277
VERHOEVEN Kenneth WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN BEL 12:43:625
VAN LIJSEBETH Nils WK NOORD-WEST-BRABANT BEL 12:47:664
VAN ENGELAND Wouter KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM BEL 12:55:684
DE TROYER Kenneth ILLI-BIKES CYCLING TEAM BEL 12:59:520
HAUBRUGE Robin ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES BEL 12:59:900
RENTMEESTERS Benjamin WK NOORD-WEST-BRABANT BEL 13:03:297
Andere renners aan de finishline
VAN DINGENEN Jordi VASTGOEDSERVICE - GOLDEN PALACE C BEL 11:45:332
FRIJTERS Ferdi TWC HET SNELLE WIEL NED 11:39:555
JOGI Joonas ZANNATA CYCLING TEAM EST 12:01:875
Nieuwe beste tijd voor de crosser van Vastgoedservice-Golden Palace, Rob Peeters: 11:05:182.
Jan Logier, 20, werd al een keer opgeroepen door de nationale bondscoach, Jean-Pierre Dubois. Hij heeft dit jaar de Côte Picarde gereden.
Andere renners aan de aankomst:
VAN DER MEER Nick COLBA - SUPERANO HAM NED 12:21:941
VAN ENGELAND Wouter KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM BEL 12:55:684
MOENS Jens BAGUET - M.I.B.A. POORTEN - INDULEK CY BEL 11:53:438
We krijgen nu een nieuwe leider: Jan Logier (VL Technics-Experza-Abutriek): 11:29:836!!
Tijd van Kristof Dhollander (Arrow Cycling Team) aan de aankomst: 12:07:734
Top 40
Top 40:
GODDAERT Sander WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM BEL 11:38:797
WARLOP Jordi EFC-ETIXX BEL 11:41:785
HERREMANS Jamie PROFEL - UNITED C.T. BEL 11:41:875
SMULDERS Jonas ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW BEL 11:42:676
BRIESEN Brent PRORACE CYCLING TEAM BEL 11:44:781
DULT Jasper KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM BEL 11:47:563
DE MEYERE Jens WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM BEL 11:54:031
HOFMANS Laurence K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. BEL 11:54:047
DE KEERSMAEKER Alexander V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB BEL 11:54:492
PAASSCHENS Mathijs ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW BEL 11:56:488
MICHIELS Marnix WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN BEL 11:58:633
VAN HECKE Stijn XELTEXTIEL-VDB STEENHOUWERIJ CYCLI BEL 12:00:086
VAN HOOF Nick K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. BEL 12:00:566
VAN ECHELPOEL Michiel V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB BEL 12:06:445
CORNELIS Jonas ZANNATA CYCLING TEAM BEL 12:06:531
VANDERMAST Kevin V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB BEL 12:06:762
DENYS Geoffrey VAN EYCK SPORT BEL 12:07:766
DE BOECK Vincent COLBA - SUPERANO HAM BEL 12:08: 488
CLAEYS Kevin COLBA - SUPERANO HAM BEL 12:11:602
TEMMERMAN Jasper WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM BEL 12:14:305
LA ROSE Grégory ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES BEL 12:16:749
VAN DEN PLAS Jelle TEAM VAN DER VURST - HIKO BEL 12:16:949
VANDEWIELE Frederik TEAM VAN DER VURST - HIKO BEL 12:17:512
MERTENS Joran KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM BEL 12:22:727
RINGOOT Gilles ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW BEL 12:23:922
VERSCHUEREN Robin WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN BEL 12:25:359
CELI Abe TWC HET SNELLE WIEL NED 12:27:520
VERTONGHEN Maxim WK NOORD-WEST-BRABANT BEL 12:30:520
PHILIPS Jonas WSC HAND IN HAND BAAL BEL 12:32:211
VANDERHEYDEN Jens WSC HAND IN HAND BAAL 12:33:382
TIMMERMANS Tom VAN EYCK SPORT BEL 12:33:656
GOEDEFROY Jago WK NOORD-WEST-BRABANT BEL 19931022 12:36:266
VAN BEYLEN Jens ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN BEL 12:40:449
DECOSTER Gert-jan V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB BEL 12:41:297
MAZZONE Leon ILLI-BIKES CYCLING TEAM GBR 12:42:277
VERHOEVEN Kenneth WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN BEL 12:43:625
VAN LIJSEBETH Nils WK NOORD-WEST-BRABANT BEL 12:47:664
DE TROYER Kenneth ILLI-BIKES CYCLING TEAM BEL 12:59:520
HAUBRUGE Robin ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES BEL 12:59:900
RENTMEESTERS Benjamin WK NOORD-WEST-BRABANT BEL 13:03:297
Zo meteen een eerste top 40
Nog andere renners aan de aankomst:
MICHIELS Marnix WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN BEL 11:58:633
VERHOEVEN Kenneth WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN BEL 12:43:625
GOEDEFROY Jago WK NOORD-WEST-BRABANT BEL 19931022 12:36:266
Jordi Warlop (EFC-Etixx) zet de tweede beste tijd neer: 11:41: 785. Hij was al tweede van het provinciaal kampioenschap van West-Vlaanderen voor Juniores.
16e tijd voor DE BOECK Vincent COLBA - SUPERANO HAM BEL 12:08: 488
14de voorlopige tijd voor VANDERMAST Kevin V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB BEL 12:06:762
Aan de aankomst, Jonas Cornelis (Zannata Cycling Team) 12:06:531
Top 30
GODDAERT Sander WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM BEL 11:38:797
HERREMANS Jamie PROFEL - UNITED C.T. BEL 11:41:875
SMULDERS Jonas ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW BEL 11:42:676
BRIESEN Brent PRORACE CYCLING TEAM BEL 11:44:781
DULT Jasper KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM BEL 11:47:563
DE MEYERE Jens WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM BEL 11:54:031
HOFMANS Laurence K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. BEL 11:54:047
DE KEERSMAEKER Alexander V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB BEL 11:54:492
PAASSCHENS Mathijs ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW BEL 11:56:488
VAN HECKE Stijn XELTEXTIEL-VDB STEENHOUWERIJ CYCLI BEL 12:00:086
VAN HOOF Nick K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. BEL 12:00:566
VAN ECHELPOEL Michiel V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB BEL 12:06:445
DENYS Geoffrey VAN EYCK SPORT BEL 12:07:766
CLAEYS Kevin COLBA - SUPERANO HAM BEL 12:11:602
TEMMERMAN Jasper WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM BEL 12:14:305
LA ROSE Grégory ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES BEL 12:16:749
VAN DEN PLAS Jelle TEAM VAN DER VURST - HIKO BEL 12:16:949
MERTENS Joran KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM BEL 12:22:727
VERSCHUEREN Robin WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN BEL 12:25:359
CELI Abe TWC HET SNELLE WIEL NED 12:27:520
PHILIPS Jonas WSC HAND IN HAND BAAL BEL 12:32:211
VANDERHEYDEN Jens WSC HAND IN HAND BAAL 12:33:382
TIMMERMANS Tom VAN EYCK SPORT BEL 12:33:656
VAN BEYLEN Jens ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN BEL 12:40:449
DECOSTER Gert-jan V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB BEL 12:41:297
MAZZONE Leon ILLI-BIKES CYCLING TEAM GBR 12:42:277
VAN LIJSEBETH Nils WK NOORD-WEST-BRABANT BEL 12:47:664
DE TROYER Kenneth ILLI-BIKES CYCLING TEAM BEL 12:59:520
HAUBRUGE Robin ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES BEL 12:59:900
RENTMEESTERS Benjamin WK NOORD-WEST-BRABANT BEL 13:03:297
Nieuwe beste tijd voor Sander Goddaert (Wetterse-Dakwerken-Trawobo-VDM): 11:38
20 renners hebben hun tijdrit afgewerkt.
Huidige situatie
BRIESEN Brent PRORACE CYCLING TEAM BEL 11:44:781
DE MEYERE Jens WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM BEL 11:54:031
DE KEERSMAEKER Alexander V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB BEL 11:54:492
PAASSCHENS Mathijs ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW BEL 11:56:488
VAN HECKE Stijn XELTEXTIEL-VDB STEENHOUWERIJ CYCLI BEL 12:00:086
VAN HOOF Nick K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. BEL 12:00:566
VAN ECHELPOEL Michiel V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB BEL 12:06:445
DENYS Geoffrey VAN EYCK SPORT BEL 12:07:766
CLAEYS Kevin COLBA - SUPERANO HAM BEL 12:11:602
TEMMERMAN Jasper WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM BEL 12:14:305
MERTENS Joran KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM BEL 12:22:727
VERSCHUEREN Robin WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN BEL 12:25:359
PHILIPS Jonas WSC HAND IN HAND BAAL BEL 12:32:211
TIMMERMANS Tom VAN EYCK SPORT BEL 12:33:656
VAN BEYLEN Jens ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN BEL 12:40:449
DECOSTER Gert-jan V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB BEL 12:41:297
VAN LIJSEBETH Nils WK NOORD-WEST-BRABANT BEL 12:47:664
DE TROYER Kenneth ILLI-BIKES CYCLING TEAM BEL 12:59:520
HAUBRUGE Robin ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES BEL 12:59:900
RENTMEESTERS Benjamin WK NOORD-WEST-BRABANT BEL 13:03:297
Top 5
BRIESEN Brent PRORACE CYCLING TEAM BEL 11:44:781
DE KEERSMAEKER Alexander V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB BEL 11:54:492
VERSCHUEREN Robin WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN BEL 12:25:359
DECOSTER Gert-jan V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB BEL 12:41:297
DE TROYER Kenneth ILLI-BIKES CYCLING TEAM BEL 12:59:520
Alexander De Keersmaeker gaat als eerste onder de 12 minuten: 11:54:492
Zijn tijd wordt meteen verbeterd door Robin Verschueren (Wielerclub De Sprinters Malderen): 12:25:359
Eerste renner aan de finish: Gert-Jan Decoster (Royal Antwerp Bicycle Club): 12:41:297
Kevin Claeys (Colba-Superano Ham), winnaar van de Kustpijl en de Ronde van Limburg, is daarnet vertrokken.
Foto van Gert-Jan Decoster (Royal Antwerp Bicycle Club)
Nu ook onderweg: Alexander De Keersmaeker (V.Z.W Royal Antwerp Bicycle Club), Brent Briesen (Prorace Cycling Team), Joran Mertens (W.C De Rupelspurters Boom) en Robin Haubruge (Royal Vélo-Club Ottignies).
Robin Verschueren (Wielerclub De Sprinters Malderen) is daarnet vetrokken, net als Kenneth De Troyer (Illi-Bikes Cycling Team).
De eerste renner, Gert-Jan Decoster (Royal Antwerp Bicycle Club) is vertrokken. Hij had gisteren nog aangevallen.
Plan van het parcours
155 renners zullen aan de tijdrit deelnemen. Klik hier om de startorde te kennen.
Goeiedag en welkom op Directvelo om de derde rit van de Ronde van Vlaams-Brabant te volgen. Vandaag de tijdrit in Gooik over 9,4 kilometer, waarschijnlijk bepalend voor het eindklassement. Tom Bosmans is momenteel de leider van het algemeen klassement.
Vorig jaar won Dimitri Claeys (VL-Technics-Abutriek) deze wedstrijd.
James Odvart is ter plaatse om u de koers te laten meebeleven.
Dit rechtstreekse verslag wordt u gepresenteerd door onze partners:
- G-Skin, fietskleding
- Van Eyck Sport, vier fietswinkels in Vlaanderen