De ploeg van DirectVelo bedankt u voor uw aanwezigheid. Morgen is DirectVelo op de laatste rit van de Triptyque des Monts et Châteaux. Afspraak om 12u.
Dit rechtstreekse verslag werd u gepresenteerd door onze partners G-Skin & Van Eyck Sports
De reacties en klassement van de wedstrijd zullen binnenkort op DirectVélo beschikbaar zijn.
Groene trui - puntenklassement: Owain Doull (Great-Britain)
Grijze trui - bergklassement: Ruslan Giliazov (Russia)
Rode trui - rushesklassement: Nicolas Vereecken (Team 3M)
Witte trui - Beste jongeren: Sjoerd Bax (Rabobank Development)
Top 15 :
1. Steven Lammertink (SEG Racing)
2. Dmitry Strakhov (Russia)
3. Remy Mertz (Color Code - Aquality Protect)
4. Piotr Havik (Rabobank Development)
5. Julien Olen (USA)
6. Dries De Bondt (Vérandas Willems)
7. Lilian Calmejane (Vendée U)
8. Owain Doull (Great Britain)
9. Alexander Krieger (Leopard Development)
10. Robert-Jon McCarthy (SEG Racing)
11. Fabio Jakobsen (SEG Racing)
12. Timmo Jeret (Estonia)
13. Endrik Puntso (Estonia)
14. Nicolas Vereecken (Team 3M)
15. Benjamin Declercq (EFC - Etixx)
Steven Lammertink (SEG Racing) wint !!!
1
Laatste kilometer !
Ze hebben steeds 25" voorsprong...
De Bondt is op 2'32" van Calmejane in het algemeen klassement.
3
Koerssituatie:
6 renners op kop : Remy Mertz (Color Code - Aquality Protect), Piotr Havik (Rabobank Development), Justin Oien (USA), Steven Lammertink (SEG Racing), Dmitry Strakhov (Russia) en Dries De Bondt (Verandas Willems);
op 21", een klein peloton.
Leopard Development bepaalt het tempo van het peloton...
5
Het peloton volgt op 22".
Remy Mertz (Color Code - Aquality Protect), Piotr Havik (Rabobank Development), Justin Oien (USA), Steven Lammertink (SEG Racing), Dmitry Strakhov (Russia) en Dries De Bondt (Verandas Willems) hebben steeds een lichte voorsprong.
10
Nog 10 kilometer !
Het peloton reageert...
Remy Mertz (Color Code - Aquality Protect) heeft aansluiting met de kopgroep gekregen. We hebben 6 leiders.
12
Nieuwe aanval :Piotr Havik (Rabobank Development), Justin Oien (USA), Steven Lammertink (SEG Racing), Dmitry Strakhov (Russia) en Dries De Bondt (Verandas Willems) !
Rush 6 - Flobecq met bonificaties (2de doortocht)
1. Alexander Krieger (Leopard Development)- 5 punten - 3"
2. Nicolas Vereecken (Team 3M) - 3 punten - 2"
3. Owain Doull (Great-Britain) - 1 punt - 1"
Het eerste peloton maakt deel uit 33 renners.
17
Laatste ronde !
Nog 20 km !
20
GPM 7 - Hurdumont (2de cat.)
1. Benjamin Declercq (EFC - Etixx) - 6 punten
2. Lilian Calmejane (Vendée U) - 3 punten
3. Maxime Farazijn (EFC - Etixx) - 1 punt
Lammertink is ingerekend.
Het peloton verbrokkelt opnieuw !
Nieuwe aanval van Steven Lammertink (SEG Racing) !
Algemene hergroepering !
De mannen van Leopard Development dicteren het tempo in het peloton.
De voorsprong daalt : 13".
Het peloton verbrokkelt helemaal.
31
GPM 6 - Potterée (1ste cat.)
1. Ruslan Galiazov (Russie) - 10 punten
2. Steven Lammertink (SEG Racing) - 6 punten
3. Dmitry Strakhov (Russia) - 3 punten
3. Nans Peters (France) - 1 punt
Koerssituatie:
9 renners op kop: Nans Peters (France), Sjoerd Bax (Rabobank Development), Gianni Marchand (Deerlijk - Gaverzicht), David Desmecht (Veranclassic - Ekoï), Joren Touquet (Vérandas Willems), Martin Laas (Estonia), Dmitry Strakhov, Ruslan Galiazov (Russia) en Steven Lamertink (SEG Racing);
op 21", het peloton.
Tegenaanval van Steven Lamertink (SEG Racing) en Dmitry Strakhov (Russia) !
Logier heeft een achterstand van 53". Het peloton volgt op 1'35".
Sjoerd Bax (Rabobank Development) is op 3'40" van Calmejane in het algemeen klassement. Hij draagt de trui van de beste jongeren.
In het peloton dicteren vooral de mannen van Vendée U het tempo.
Koerssituatie:
7 renners op kop: Nans Peters (France), Sjoerd Bax (Rabobank Development), Gianni Marchand (Deerlijk - Gaverzicht), David Desmecht (Veranclassic - Ekoï), Joren Touquet (Vérandas Willems), Martin Laas (Estonia) en Ruslan Galiazov (Russia);
op 33", Jan Logier (VL Technics - Abutriek);
op 1'06", het peloton.
Martin Laas (Estonia) en Ruslan Galiazov (Russia) hebben aansluiting met de kopgroep gekregen.
118
Aanval van 5 renenrs: Nans Peters (France), Sjoerd Bax (Rabobank Development), Gianni Marchand (Deerlijk - Gaverzicht), David Desmecht (Veranclassic - Ekoï) en Joren Touquet (Vérandas Willems).
Nicolas Vereecken (Vérandas Willems) is de nieuwe virtuele leider van de rushesklassement. Vorig week won hij een rit van ronde van Normandië.
71
Rush 3 - Lahamaide
1. Nicolas Vereecken (Team 3M) - 5 punten
2. Yoan Verardo (France) - 3 punten
3. Jérémy Cornu (Vendée U) - 1 punt
We hebben een langgerekte peloton.
77
GPM 2 - Mont de Mainvault (2de cat.) :
1. Marc Fournier (France) - 6 punten
2. Ruslan Galiazov (Russie) - 3 punten
3. Mihkel Räim (Estonia) - 1 punt
Ze zijn aan de voet van de Mont de Mainvault.
82
Rush 2 - Houtaing
1. Nicolas Vereecken (Team 3M) - 5 punten
2. Yoan Verardo (France) - 3 punten
3. Eksel Nömmela (Estoni) - 1 punt
Ze zijn weer gegrepen !
Nieuwe aanval : Remy Mertz (Color Code - Aquality Protect) en Patrick Olesen (Leopard Development) !
Lekke band voor Jan Logier (VL Technics - Abutriek) !
In het eerste uur hebben de renners 44,3 kilometer afgelegd.
90
Rush 1 - Leuze-en-Hainaut
1. Nicolas Vereecken (Team 3M) - 5 punten
2. Marc Fournier (France) - 3 punten
3. Mamyr Stash (Russia) - 1 punt
Het peloton is nooit ver ! Hergroepering !
We hebben nu 4 renners op kop: Nans Peters (France), Aksel Nömmela (Estonia), Jelle Goderis (Ottignies - Perwez) en Elias Van Breussegem (Vérandas Willems) !
91
Nieuwe aanvalspoging : Elias Van Breussegem (Vérandas Willems).
Algemene hergroepering !
We hebben opnieuw drie renners op kop: Maarten Craeghs (Lotto - Soudal U23), Mihkel Raim en Niels Reynvoet (Profel - United CT).
Maarten Craeghs is nu alleen op kop. De twee andere zijn door het peloton gegrepn !
Ze hebben slechts 7" voorsprong...
Joren Touquet (Vérandas Willems) krijgt aansluiting met de kopgroep...
Aanval va Maarten Craeghs (Lotto - soudal U23) en Kevin Feiereisen (Leopard Development) !
Het peloton trager nu...
Het peloton reageert. Hergroepering.
Bram Van Renterghem (BCV Works - Soenens) is alleen op kop !
Ze zijn door het peloton gegrepen !
Aanval van William Barta (USA), Floris Smeyers (Profel United) en Axel De Corte (VL Technics - Abutriek).
We hebben een langgerekte peloton...
Nieuwe algemene hergroepering !
116
We hebben een nieuwe aanval: Yoan Verardo (France), Nick Wijnants (Profel United), Mamyr Stash (Russia), Gianni Marchand (Deerlijk - Gaverzicht), Jelle Godderis (Ottignies - Perwez) enJake Tanner (Team 3M).
Fournier is de virtuele leider van de bergklassement.
121
Résultat du GPM 1 - Côte du Château d'antoing (2de cat.)
1. Marc Fournier (France) - 6 punten
2. Aksel Nömmela (Estonia) - 3 punten
3. Jake Tanner (Team 3M) - 1 punt
Hergroepering...
Het peloton rijdt snel. Er is een breuk in het peloton...
We hebben een aanval van 5 renners: Mihkel Raim (Estonia), Gianni Marchand (Deerlijk - Gaverzicht), Axel De Corte (VL Technics - Abutriek), Marc Fournier (France) en Edward Planckaerty (BCV Works - Soenens).
Drie renners hebben de start niet genomen: Nico Denz (Germany), Haugaard Jensen Kristian (Leopard Development).
Ze hebben de wedstrijd al gestaakt: Jonathan Dibben, Jake Kelly, Oliver Wood (Great Britain), Franck Bonnamour (France), Tijs Delbaere, Michael Cools (BCV Works - Soenens), Thomas Van Opstal, Jelle Donders, Vincent De Boeck (Colba - Superano Ham), Michel Koch, Julian Schulze, Mario Vogt (Germany), Jenthe Biermans, Magnus Bak Klaris (SEG Racing), Tyler Williams (USA), Jamie Herremans (Profel - United CT), Dries Verstrepen, Gal Wetz, Joris Van Laer, Sébastien Remacle (CC Chevigny), Michael Goolaerts (Lotto - Soudal U23), Marlon Gaillard (Vendée U), Nikolay Chekasov (Russia), Manolito Balcaen (Deerlijk - Gaverzicht), Claudio Catania, Thomas Armstrong, Ian Vansumere (T.Palm - PCW), Julien Dechesne, Grégory La Rose, Jake Klajnblat, Christopher Vandenbulcke (Ottignies - Perwez), Bram Van Broekhoven (VL Technics - Abutriek), Antoine Leleu, Serge Dewortelaer (Veranclassic - Ekoï), Luc Turchi (Leopard Development), Emiel Vermeulen, Jaap De Man, Kevin Panhuyzen (Team 3M), Axel Gremelpont, Yorick Slagmulders, Goran Van de Walle (Team Van der Vurst - Hiko)
129
We hebben een steeds gesloten peloton.
De renners aan de start.
133
De officiële start is gegeven !
De officieuze start is gegeven. De renners verlaten de Grand Place van Doornik.
Rode trui - ruschesklassement: Owain Doull (Great-Britain), gedragen door Marc Fournier (France)
Witte trui - Beste jongeren: Sjoerd Bax (Rabobank Development)
Ploegenklassement: Vendée U
Goedendag en welkom op DirectVelo om de Triptyque des Monts et Châteaux, wielerwedstrijd UCI in de categorie 2.2, te volgen. Vandaag is de derde rit tussen Doornik en Vloesberg gereden, over een totale afstand van 133 kilometer. De start wordt om 13u30 gegeven. Gisteren heeft Lilian Calmejane de tweede rit gewonnen.
Maxime Segers en Francis Spruyt zijn ter plaatse om u de koers te laten meebeleven.
Dit rechtstreekse verslag wordt u gepresenteerd door onze partners:
Fil du direct
De ploeg van DirectVelo bedankt u voor uw aanwezigheid. Morgen is DirectVelo op de laatste rit van de Triptyque des Monts et Châteaux. Afspraak om 12u.
Dit rechtstreekse verslag werd u gepresenteerd door onze partners G-Skin & Van Eyck Sports
De reacties en klassement van de wedstrijd zullen binnenkort op DirectVélo beschikbaar zijn.
De truien:
Top 15 :
1. Steven Lammertink (SEG Racing)
2. Dmitry Strakhov (Russia)
3. Remy Mertz (Color Code - Aquality Protect)
4. Piotr Havik (Rabobank Development)
5. Julien Olen (USA)
6. Dries De Bondt (Vérandas Willems)
7. Lilian Calmejane (Vendée U)
8. Owain Doull (Great Britain)
9. Alexander Krieger (Leopard Development)
10. Robert-Jon McCarthy (SEG Racing)
11. Fabio Jakobsen (SEG Racing)
12. Timmo Jeret (Estonia)
13. Endrik Puntso (Estonia)
14. Nicolas Vereecken (Team 3M)
15. Benjamin Declercq (EFC - Etixx)
Steven Lammertink (SEG Racing) wint !!!
Laatste kilometer !
Ze hebben steeds 25" voorsprong...
De Bondt is op 2'32" van Calmejane in het algemeen klassement.
Koerssituatie:
6 renners op kop : Remy Mertz (Color Code - Aquality Protect), Piotr Havik (Rabobank Development), Justin Oien (USA), Steven Lammertink (SEG Racing), Dmitry Strakhov (Russia) en Dries De Bondt (Verandas Willems);
op 21", een klein peloton.
Leopard Development bepaalt het tempo van het peloton...
Het peloton volgt op 22".
Remy Mertz (Color Code - Aquality Protect), Piotr Havik (Rabobank Development), Justin Oien (USA), Steven Lammertink (SEG Racing), Dmitry Strakhov (Russia) en Dries De Bondt (Verandas Willems) hebben steeds een lichte voorsprong.
Nog 10 kilometer !
Het peloton reageert...
Remy Mertz (Color Code - Aquality Protect) heeft aansluiting met de kopgroep gekregen. We hebben 6 leiders.
Nieuwe aanval :Piotr Havik (Rabobank Development), Justin Oien (USA), Steven Lammertink (SEG Racing), Dmitry Strakhov (Russia) en Dries De Bondt (Verandas Willems) !
Rush 6 - Flobecq met bonificaties (2de doortocht)
1. Alexander Krieger (Leopard Development)- 5 punten - 3"
2. Nicolas Vereecken (Team 3M) - 3 punten - 2"
3. Owain Doull (Great-Britain) - 1 punt - 1"
Het eerste peloton maakt deel uit 33 renners.
Laatste ronde !
Nog 20 km !
GPM 7 - Hurdumont (2de cat.)
1. Benjamin Declercq (EFC - Etixx) - 6 punten
2. Lilian Calmejane (Vendée U) - 3 punten
3. Maxime Farazijn (EFC - Etixx) - 1 punt
Lammertink is ingerekend.
Het peloton verbrokkelt opnieuw !
Nieuwe aanval van Steven Lammertink (SEG Racing) !
Algemene hergroepering !
De mannen van Leopard Development dicteren het tempo in het peloton.
De voorsprong daalt : 13".
Het peloton verbrokkelt helemaal.
GPM 6 - Potterée (1ste cat.)
1. Ruslan Galiazov (Russie) - 10 punten
2. Steven Lammertink (SEG Racing) - 6 punten
3. Dmitry Strakhov (Russia) - 3 punten
3. Nans Peters (France) - 1 punt
Koerssituatie:
9 renners op kop: Nans Peters (France), Sjoerd Bax (Rabobank Development), Gianni Marchand (Deerlijk - Gaverzicht), David Desmecht (Veranclassic - Ekoï), Joren Touquet (Vérandas Willems), Martin Laas (Estonia), Dmitry Strakhov, Ruslan Galiazov (Russia) en Steven Lamertink (SEG Racing);
op 21", het peloton.
Tegenaanval van Steven Lamertink (SEG Racing) en Dmitry Strakhov (Russia) !
Het peloton nadert tot op 50" van de kopgroep.
Rush 5 - Flobecq met bonificaties
1. Ruslan Giliazov (Russia)- 5 punten - 3"
2. Nans Peters (France) - 3 punten - 2"
3. Gianni Marchand (Deerlijk - Gaverzicht) - 1 punt - 1"
Ze zijn op de lokale ronden.
GPM 5 - Hurdumont (2de cat.)
1. Ruslan Galiazov (Russie) - 6 punten
2. Nans Peters (France) - 3 punten
3. Sjoerd Bax (Rabobank Development) - 1 punt
Pech voor Jan Logier (VL Technics - Abutriek. Hij is meteen door het peloton ingelopen.
Er is een breuk in het peloton...
GPM 4 - Côte de la Miclette (2de cat.)
1. Ruslan Galiazov (Russie) - 6 punten
2. Nans Peters (France) - 3 punten
3. David Desmecht (Veranclassic - Ekoï) - 1 punt
We zijn aan de voet van de Côte van de la Miclette.
GPM 3 - Mont Esla (2de cat.)
1. Ruslan Galiazov (Russie) - 6 punten
2. Joren Touquet (Verandas Willems) - 3 punten
3. Nans Peters (France) - 1 punt
Pech voor Martin Laas (Estonia). Maar hij heeft zijn plaats in de kopgroep al teruggenomen.
Het peloton kijkt tegen een achterstand van 2'05". Jan Logier rijdt steeds in de tegenaanval.
Rush 4 - Ellezelles, met bonificaties
1. Sjoerd Bax (Rabobank Development) - 5 punten - 3"
2. Ruslan Giliazov (Russia) - 3 punten - 2"
3. Nans Peters (France) - 1 punt
Logier heeft een achterstand van 53". Het peloton volgt op 1'35".
Sjoerd Bax (Rabobank Development) is op 3'40" van Calmejane in het algemeen klassement. Hij draagt de trui van de beste jongeren.
In het peloton dicteren vooral de mannen van Vendée U het tempo.
Koerssituatie:
7 renners op kop: Nans Peters (France), Sjoerd Bax (Rabobank Development), Gianni Marchand (Deerlijk - Gaverzicht), David Desmecht (Veranclassic - Ekoï), Joren Touquet (Vérandas Willems), Martin Laas (Estonia) en Ruslan Galiazov (Russia);
op 33", Jan Logier (VL Technics - Abutriek);
op 1'06", het peloton.
Martin Laas (Estonia) en Ruslan Galiazov (Russia) hebben aansluiting met de kopgroep gekregen.
Aanval van 5 renenrs: Nans Peters (France), Sjoerd Bax (Rabobank Development), Gianni Marchand (Deerlijk - Gaverzicht), David Desmecht (Veranclassic - Ekoï) en Joren Touquet (Vérandas Willems).
Nicolas Vereecken (Vérandas Willems) is de nieuwe virtuele leider van de rushesklassement. Vorig week won hij een rit van ronde van Normandië.
Rush 3 - Lahamaide
1. Nicolas Vereecken (Team 3M) - 5 punten
2. Yoan Verardo (France) - 3 punten
3. Jérémy Cornu (Vendée U) - 1 punt
We hebben een langgerekte peloton.
GPM 2 - Mont de Mainvault (2de cat.) :
1. Marc Fournier (France) - 6 punten
2. Ruslan Galiazov (Russie) - 3 punten
3. Mihkel Räim (Estonia) - 1 punt
Ze zijn aan de voet van de Mont de Mainvault.
Rush 2 - Houtaing
1. Nicolas Vereecken (Team 3M) - 5 punten
2. Yoan Verardo (France) - 3 punten
3. Eksel Nömmela (Estoni) - 1 punt
Ze zijn weer gegrepen !
Nieuwe aanval : Remy Mertz (Color Code - Aquality Protect) en Patrick Olesen (Leopard Development) !
Lekke band voor Jan Logier (VL Technics - Abutriek) !
In het eerste uur hebben de renners 44,3 kilometer afgelegd.
Rush 1 - Leuze-en-Hainaut
1. Nicolas Vereecken (Team 3M) - 5 punten
2. Marc Fournier (France) - 3 punten
3. Mamyr Stash (Russia) - 1 punt
Het peloton is nooit ver ! Hergroepering !
We hebben nu 4 renners op kop: Nans Peters (France), Aksel Nömmela (Estonia), Jelle Goderis (Ottignies - Perwez) en Elias Van Breussegem (Vérandas Willems) !
Nieuwe aanvalspoging : Elias Van Breussegem (Vérandas Willems).
Algemene hergroepering !
We hebben opnieuw drie renners op kop: Maarten Craeghs (Lotto - Soudal U23), Mihkel Raim en Niels Reynvoet (Profel - United CT).
Maarten Craeghs is nu alleen op kop. De twee andere zijn door het peloton gegrepn !
Ze hebben slechts 7" voorsprong...
Joren Touquet (Vérandas Willems) krijgt aansluiting met de kopgroep...
Aanval va Maarten Craeghs (Lotto - soudal U23) en Kevin Feiereisen (Leopard Development) !
Het peloton trager nu...
Het peloton reageert. Hergroepering.
Bram Van Renterghem (BCV Works - Soenens) is alleen op kop !
Ze zijn door het peloton gegrepen !
Aanval van William Barta (USA), Floris Smeyers (Profel United) en Axel De Corte (VL Technics - Abutriek).
We hebben een langgerekte peloton...
Nieuwe algemene hergroepering !
We hebben een nieuwe aanval: Yoan Verardo (France), Nick Wijnants (Profel United), Mamyr Stash (Russia), Gianni Marchand (Deerlijk - Gaverzicht), Jelle Godderis (Ottignies - Perwez) enJake Tanner (Team 3M).
Fournier is de virtuele leider van de bergklassement.
Résultat du GPM 1 - Côte du Château d'antoing (2de cat.)
1. Marc Fournier (France) - 6 punten
2. Aksel Nömmela (Estonia) - 3 punten
3. Jake Tanner (Team 3M) - 1 punt
Hergroepering...
Het peloton rijdt snel. Er is een breuk in het peloton...
8 renners versnellen : Gianni Bossuyt (BCV Works - Soenens), Martin Laas (Estonia), Benjamin Declercq (EFC - Etixx), Martijn Tusveld (Rabobank Development), Robert-Jon McCarthy (SEG Racing), Maarten Craeghs (Lotto - Soudal U23), Romain Cardis (Vendée U) en Daan Myngheer (Vérandas Willems) !
Ze zijn al gegrepen !
We hebben een aanval van 5 renners: Mihkel Raim (Estonia), Gianni Marchand (Deerlijk - Gaverzicht), Axel De Corte (VL Technics - Abutriek), Marc Fournier (France) en Edward Planckaerty (BCV Works - Soenens).
Drie renners hebben de start niet genomen: Nico Denz (Germany), Haugaard Jensen Kristian (Leopard Development).
Ze hebben de wedstrijd al gestaakt: Jonathan Dibben, Jake Kelly, Oliver Wood (Great Britain), Franck Bonnamour (France), Tijs Delbaere, Michael Cools (BCV Works - Soenens), Thomas Van Opstal, Jelle Donders, Vincent De Boeck (Colba - Superano Ham), Michel Koch, Julian Schulze, Mario Vogt (Germany), Jenthe Biermans, Magnus Bak Klaris (SEG Racing), Tyler Williams (USA), Jamie Herremans (Profel - United CT), Dries Verstrepen, Gal Wetz, Joris Van Laer, Sébastien Remacle (CC Chevigny), Michael Goolaerts (Lotto - Soudal U23), Marlon Gaillard (Vendée U), Nikolay Chekasov (Russia), Manolito Balcaen (Deerlijk - Gaverzicht), Claudio Catania, Thomas Armstrong, Ian Vansumere (T.Palm - PCW), Julien Dechesne, Grégory La Rose, Jake Klajnblat, Christopher Vandenbulcke (Ottignies - Perwez), Bram Van Broekhoven (VL Technics - Abutriek), Antoine Leleu, Serge Dewortelaer (Veranclassic - Ekoï), Luc Turchi (Leopard Development), Emiel Vermeulen, Jaap De Man, Kevin Panhuyzen (Team 3M), Axel Gremelpont, Yorick Slagmulders, Goran Van de Walle (Team Van der Vurst - Hiko)
We hebben een steeds gesloten peloton.
De officiële start is gegeven !
De officieuze start is gegeven. De renners verlaten de Grand Place van Doornik.
De rushes van de dag:
Profiel van de wedstrijd :
De truien:
Goedendag en welkom op DirectVelo om de Triptyque des Monts et Châteaux, wielerwedstrijd UCI in de categorie 2.2, te volgen. Vandaag is de derde rit tussen Doornik en Vloesberg gereden, over een totale afstand van 133 kilometer. De start wordt om 13u30 gegeven. Gisteren heeft Lilian Calmejane de tweede rit gewonnen.
Maxime Segers en Francis Spruyt zijn ter plaatse om u de koers te laten meebeleven.
Dit rechtstreekse verslag wordt u gepresenteerd door onze partners:
- G-Skin, fietskleding
- Van Eyck Sport, webshop en 4 fietswinkels in Vlaanderen